#115Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
#574Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
Chaise de jardin en faïence chinoise à décor de bambous, lotus et fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552Een beeldje van een gestyleerde paardenkop van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Tang Dynastie (VIIe-IXe eeuw).
Statue d’une tête de cheval en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Tang (7e-9e siècle).No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#143Een antiek baardmankruikje van steengoed met zoutglazuur. Op de buik drie wapenschilden van de stad Amsterdam. Schilfers aan de bovenrand.
#140Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en onyx.
#553Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.
#287“Kuifje op de motor” Een meerkleurig kunststoffen groep.
#98Twee bronzen vijzels waarvan één met stamper.
#138Delvaux, BruxellesEen handtas van Bordeaux boxkalfleder.
#544Een vis van kleurloos Muranoglas.
Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 45 / 60