Other lots in this auction
-
#387Bihl, Czechoslovakia
Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#622René EngelenPeriod: 1897 - 1992
“Havenzicht”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur carton de peintre. Signé.No longer availableDim. 27 x 37,5 cmEstimate: € 100/180 -
#277Goebel, Germany
Een Afrikaanse olifant van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 36018.
Un éléphant d'Afrique en porcelaine multicolore. Marqué. N° 36018.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 70/100 -
#141
Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.
Statue en bois polychrome avec dorure d'origine. Italie, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/220 -
#466Afghan
Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 350 x 215 cmEstimate: € 80/120 -
#363Goebel, Germany
“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
"Le critique d'art". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. N° 318. Première édition 1991.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 250/350 -
#554Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#476Kasamar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 120/200 -
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#133Val Saint Lambert
Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/160 -
#461
Een antiek Chinees porseleinen kaststel, bestaande uit twee ruitvormige en een zeshoekige vaas met celadonglazuur en decor van bloeiende takken. Zeshoekige vaas met barst en één ruitvormige met doorlopende barst.
Garniture ancienne en porcelaine de Chine, composée de deux vases rhombiques et d'un vase hexagonal à glaçure céladon et décor de branchages fleuris. Vase hexagonal avec fissure et un vase en forme de losange avec fissure continue.No longer availableDim. h: 37 - 24 cmEstimate: € 150/200