Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.

Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.

Un ample ensemble de couverts en métal argenté dans la ménagère.
SKU: 2610210078.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #678

    Twee oude collectebussen, waarbij één van gebeeldhouwd eikenhout en één van zink.

    Deux anciennes boîtes de collection, l'une en chêne sculpté et l'autre en zinc.
    No longer available
    Dim. h: 2à & 19 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #182
    Jan De Belder
    Period: °1953

    “Interieur van de Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur de l’Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #550
    Goebel, Germany

    “Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.

    “Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #334

    “Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.

    “Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #288

    Een lot van acht antieke aardewerken tegeltjes met diverse decors.

    Un lot de huit carreaux de faïence ancienne aux décors variés.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 en 12,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #494
    Barbie

    Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.

    Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #283
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #244
    S. De Leener

    “Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 76 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #448

    Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.

    Un plat en porcelaine Imari lobé et octogonal, à décor floral. Le second avec restauration sur un coin.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 & 29 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #273

    Art deco klokje van aardewerk.

    Horloge art déco en faïence.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #366
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “De Schreeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    Le Cri. Huile sur toile. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 68 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More