#98Twee taartscheppen met zilveren handvat en een verzilverd metalen sauskommetje op schaaltje. Het laatste gemerkt van Wiskemann.
Deux couverts à gâteau avec manche en argent et une saucière en métal argenté sur un plat. Ce dernier marqué par Wiskemann.No longer availableDim. l: 15, 19 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#380Een dierenpak. Carnavalskostuum.
#407KundoEen tafelklokje in kast van messing en glas.
#406Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#269Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#270Twee ovaal geslepen aquamarijnen. Ongezet.
Deux aigues-marines ovales. Non serties.No longer availableDim. 0,60 gEstimate: € 100 / 120