Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.

Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.

Vaste couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor de style Louis XV.
SKU: 1003200063.
Category: Verzilverd.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #31
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.

    Couvert en métal argenté comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #394

    Een setje met vijf glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.

    Suite de cinq verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.
    No longer available
    Dim. h: 21 en 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #65
    Christofle

    Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.

    Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #347

    Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.

    Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #185

    Een 18 karaats wit en roze gouden hanger in de vorm van een solsleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Pendentif en or blanc et rose 18 ct en forme de clé de sol serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,02 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #424
    Marcel Hess

    “Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Le Lion à St-Cloud”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Een art deco lampje met vlinders en een hert.

    Petite lampe art déco décorée de papillons et d’un cerf.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #366

    Twee kinderstoeltjes van hout en metaal uit de jaren 70.

    Deux chaises d’enfant en bois et métal. Années 70.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #620

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #357

    Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

    Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.

    Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.
    No longer available
    Dim. 177 x 79 x 70 cm cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #17

    Een schrijfset in originele doos. Omstreeks 1930.

    Garniture à écrire dans la boîte d’origine. Vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #373
    Val Saint-Lambert

    Rose vaas en een groene ronde asbak van geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase rose et cendrier vert en cristal taillé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #713

    Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.

    Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 65 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #641
    Edelstein, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.

    Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #730

    Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hardhout met roze marmeren blad.

    Deux socles chinois en bois dur sculpté et noirci. Tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More