Other lots by Delheid
-
#190DelheidTwaalf zilveren vorken en twaalf zilveren lepels, gemerkt en met gehaltekeur 800‰ (1563 g), evenals zes messen met zilveren heften met hetzelfde merk.
Douze fourchettes et douze cuillères en argent avec poinçon d’orfèvre et 800‰ (1563 g). Ainsi que six couteaux aux manches en argent du même orfèvre.No longer availableEstimate: € 500 / 700
Similar lots by type
-
#213Een lot zilver, bestaande uit twee sauskommen, een ronde en een ovale schaal en een schotel. Merken van Wolfers en Delheid.
Lot d’argent massif comprenant deux saucières, un plat rond et un ovale et un autre plat. Poinçons de Wolfers et de Delheid.No longer availableDim. 3723,5 gramEstimate: € 1200 / 1600 -
#722“Moeder Gods”. Een Russisch icoon met 84 Zk. zilveren riza.
”Mère Dieu.” Une icône russe, riza en argent 84 Zk.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#678Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
Une petite boîte à cigarettes en argent , 800‰.No longer availableDim. 82,17 gEstimate: € 30 / 50 -
#833Een art deco toiletstel van zilver met een gerainureerd motief, bestaande uit twee borstels en een beschadigde handspiegel. Keuren van Londen met datumletter ‘c’ voor 1938.
Garniture de toilette art déco en argent à motif rainuré comprenant deux brosses et un miroir à main (dégât). Poinçons de Londres et lettre date “c” pour 1938.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#267Een diepe schaal van zilver. Met onleesbare keuren.
Plat creux en argent massif. Aux poinçon invisible.No longer availableDim. 524,18 gEstimate: € 200 / 300 -
#210“De tien satanische geboden”. Een reeks van tien zilveren plaquettes in twee plexiglazen lijsten met ontwerpen en signatuur van Salvador Dali, uitgegeven door de Diners Club in 1980. 999,9‰, 450 gram/stuk. Met certificaten.
“Les dix commandements sataniques”. Suite de dix plaquettes en argent massif dans deux cadres en plexiglas d’après des dessins de et signées par Salvador Dali, éditées par le Diners Club en 1980. 999,9‰, 450 g par pièce. Avec certificats.No longer availableDim. Ag 4500 g - Ø 10 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#668Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
Un couvert de service avec des manettes en argent 800%. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#237Een opengewerkt zilveren mandje met een kobaltblauw glazen recipiënt. Duitse merken. Schade aan de bevestiging van het handvat. 440 g zilver.
Corbeille en argent ajourée à intérieur en verre bleu cobalt. Poinçons allemands. Une charnière à réparer. Argent: 440 g.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#100Een lotje zilveren voorwerpen, bestaande uit zes cocktailvorkjes, een strooilepel, twee tangetjes en een taartschep. Grotendeels Duitse keuren. 800‰.
Petit lot d’objets en argent dont six fourchettes à cocktail, un saupoudroir, deux pinces et une pelle à tarte. En grande partie aux poinçons allemands 800‰.No longer availableDim. 230,37 gramEstimate: € 100 / 150 -
#208Een vierdelig koffie- en theestel, versierd met getorste ribben en met ivoren handvatten. Gemerkt van Delheid. 835‰.
Garniture à thé et à café quatre pièces en argent. Décor aux côtes torses, anses en ivoire. Poinçons de Delheid et 835‰.No longer availableDim. 2724,23 g brutoEstimate: € 1300 / 1700
Other lots in this auction
-
#1080Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#147Barok Madonnabeeld van notenhout.
Statue de la Ste Vierge en noyer de style baroque.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Een Chinese wijze met vogel van gesculpteerd hardhout. Barst aan de zijkant.
Sage chinois avec un oiseau en bois dur sculpté. Fisure à un côté.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#385Een 18 karaats geel gouden markiesvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Bague marquise en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 200 / 250 -
#1031Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.
Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#718Een gedeelte glasservies met amberkleurige voet en verzilverde rand, jaren 50.
Partie de service à verres aux bases ambres et au rebords argentés. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1097Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#688Een vaas van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor van vogels in een landschap. Gemerkt van De Clauw.
Un vase en faïence de Delft avec décor bleu et blanc d’oiseaux dans un paysage. Porte la marque: De Clauw.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#547Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#317Een smeedijzeren wandkandelaar met vegetaal motief. XIXde eeuw. We voegen er een smeedijzeren roos aan toe, mogelijk van Van Boeckel en een art deco lampenvoet.
Candélabre d’applique en fer forgé aux motifs végétaux. XIXe siècle. Nous ajoutons une rose en fer forgé, probablement par Louis Van Boeckel, et un pied de lampe art déco.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#987Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#911Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.
Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 100




