#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#515Tien langspeelplaten. *Miriam Makeba, “The World of..” (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (sletige hoes). “Forbidden Games” (RCA INTS 1436), Duitsland 1973. *Ernie Watts Quartet, “Planet Love” (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, “Third Stream” (Atlantic 940 044 Sereo), Frankrijk 1970. “On Tour” (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? “Star Collection” (Midi 20 014 Stereo), Duitsland. * Dizzy Gillespie, “Something old, something new” (Mercury 6336 304 Stereo), Nederland(..)
Ten long-playing records. *Miriam Makeba, "The World of.." (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (worn sleeve). "Forbidden Games" (RCA INTS 1436), Germany 1973. *Ernie Watts Quartet, "Planet Love" (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, "Third Stream" (Atlantic 940 044 Stereo), France 1970. "On Tour" (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? "Star Collection" (Midi 20 014 Stereo), Germany. *Dizzy Gillespie, "Something old, something new" (Mercury 6336 304 Stereo), Netherlands 1(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#181ReynoldsEen Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
#61Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.No longer availableDim. 28,5 & 26 & 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#123Delfts blauwEen lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.No longer availableDim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#215Een retro luchter met 10 lichtpunten en in glaspasta meerkleurig kelkvormige coupes.
A retro chandelier with 10 light points and multicolored goblet-shaped cups in glass paste.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#360Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 450 / 500 -
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300