#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60 -
#567Een lot van 8 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 8 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#103Een uit perenhout gesculpteerd Corpus Christi beeldje. Armen manco. Eind 17e - begin 18e eeuw. Afkomst antiquair Maes Roger, Antwerpen
A pear wood-sculpted Corpus Christi statue. Arms missing. Late 17th - early 18th century. From antiquarian Maes Roger, Antwerp.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#696Een notenhouten kaptafeltje op een centrale driepoot, voorzien van een neerklapbare spiegel en een kleine lade in de gordel.
A walnut dressing table on a central tripod, featuring a folding mirror and a small drawer in the center.No longer availableDim. H. 117 x 50 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Margaret Mitchell“Gejaagd door de wind”. Een lot van 3 boeken met illustraties van Anton Pieck.
"Pursued by the Wind." A lot of 3 books with illustrations by Anton Pieck.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#210Een paar witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,81 ct.
A pair of white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.81 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Alphonse Mora“Landschap met hoeves”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd A. Mora.
"Landscape with farms." A painting, oil on canvas. Signed A. Mora.No longer availableDim. 55 x 67.5 cmEstimate: € 80 / 120