#194Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Facade Views of Beguinages". A lot of 7 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35,5 x 25,5 & ... & 26 x 18 cmEstimate: € 500 / 700 -
#331Een koperen kandelaar met socket bovenaan en driehoekvormige voet op klauwpootjes.
A copper candlestick with a socket at the top and a triangular base on claw feet.No longer availableDim. 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
An old French bayonet inscribed: "Mre d'armes de St Etienne, July 1876". The wooden part of the handle is missing.No longer availableDim. l 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#352J. Vogels“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.
"Village view with trees". A painting, oil on panel, signed on the back J. Vogels.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60