Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
J. Veillesse

Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.

An extendable book rack, the two upright sides decorated with painted hunting dogs in a landscape. Signed.
Dim. H.19 x 40 cm
SKU: 2506240334.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #334
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #344
    Gerard Cox

    “Heidezicht”. Een pasteltekening op papier, gesigneerd G. Cox.

    "Heidezicht". A pastel drawing on paper, signed G. Cox.
    No longer available
    Dim. 28 x 37.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #241

    Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.

    A 19th century sawback sword, illegible engravings.
    No longer available
    Dim. l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #466

    Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.

    A round side table in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. H. 54 x Ø 59 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #304
    A. De Cock

    “Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.

    "Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.
    No longer available
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #16

    Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.

    A solid wood pedestal, turned in various types of wood.
    No longer available
    Dim. h 93 x Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een lot van 2 decoratief gietijzeren kanonnen met gesculpteerde ornamenten.

    A lot of 2 decorative cast iron cannons with sculpted ornaments.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #415

    “Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.

    "Ghau". A gilded Tibetan portable altar with leather attachments.
    No longer available
    Dim. 5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #664

    Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.

    A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #121

    “Suzon”. Een uit hout gesculpteerde buste van een jonge dame. Naar het werk van Rodin, 1872.

    "Suzon". A sculpted wooden bust of a young lady. In the style of Rodin, 1872.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #61

    Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.

    A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.
    No longer available
    Dim. 28,5 & 26 & 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261

    Een lot van 7 doosjes met glazen negatieven van de wereldtentoonstelling van 1930 te Antwerpen.

    A lot of 7 boxes containing glass negatives from the 1930 World Exhibition in Antwerp.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #202
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    “Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life", "Interior", "Facade view". A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 29 & 44 x 30 & 26 x 34 cm
    Estimate: € 300 / 450
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More