#120Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.64 ct in total.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 750 / 850 -
#132Een emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Email Belge TPB 4/3/89.
An enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Email Belge TPB 4/3/89.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 250 / 300 -
#198Een grote kroonluchter in brons en rijkelijk versierd met vele kristallen parels en bellen, 10 lichtpunten.
A large bronze chandelier lavishly decorated with numerous crystal beads and bells, featuring 10 light points.No longer availableDim. h 110 x Ø 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#112“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Stormy sea at the rocky coast". A 19th-century painting, oil on panel in gilded frame, not signed.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#581Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#573“Cleoniceras Albiense”. Een geslepen en gepolijst Ammonietpaar. Madagascar, Krijt.
“Cleoniceras Albiense”. A polished and polished Ammonite pair. Madagascar, Cretaceous.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#514Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
A set of 26 crystal glasses with a foot. Marked VSL on the bottom. Includes 20 large and 6 small glasses. Esneux and Balmoral models.No longer availableDim. h 11 x Ø 5 cmEstimate: € 60 / 80