#24P. Smolders“Mijmerend meisje”. Een tekening, pastel op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Contemplating girl." A drawing, pastel on paper, signed P. Smolders.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#462Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Verso atelierstempel.
"Sitting nude". A painting, oil on board. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 86,5 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#686Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
An old hand-knotted Oriental carpet with multiple signs of wear.No longer availableDim. 225 x 115 cmEstimate: € 60 / 80