#466Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#52“De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#185Gaetano SciolariEen grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.
#91Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.
A three-piece fireplace set of black marble with engravings in the décor and lion head motifs supported by lion paws. Consisting of a clock and two three-light candelabra. Late 19th century.No longer availableDim. 40,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352J. Vogels“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.
"Village view with trees". A painting, oil on panel, signed on the back J. Vogels.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#93Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.
A 19th-century saber in its original leather scabbard inscribed 'Maske'. Presumably French.No longer availableDim. l 94 cmEstimate: € 120 / 160 -
#392Marie DevillersPeriod: 1928 - ....“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.
"Reclining nude". A painting, oil on board, signed M. Devillers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Sansui AU-555AEen vintage versterker, Sansui AU-555A, gefabriceerd van 1971 tot 1973, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage amplifier, Sansui AU-555A, manufactured from 1971 to 1973, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 39.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250