Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
J. Veillesse

Een uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.

An extendable book rack, the two upright sides decorated with painted hunting dogs in a landscape. Signed.
Dim. H.19 x 40 cm
SKU: 2506240334.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #334
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #186

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout, fijn gesculpteerde details en figuratieve ornamenten. Omstreeks 1900.

    A buffet with superstructure in walnut and oak wood, finely sculpted details, and figurative ornaments. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 280 x 65 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #466

    Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.

    A round side table in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. H. 54 x Ø 59 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #52

    “De ophaalbrug”. Een schilderij; olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "The drawbridge". A painting; oil on canvas. Incomprehensibly signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #185
    Gaetano Sciolari

    Een grote messingen ‘ananas’ kroonluchter, met een wit melkglazen struisvogelei centraal. Gaetano Sciolari voor Boulanger.

    A large brass 'pineapple' chandelier, featuring a white milk glass ostrich egg at its center. Designed by Gaetano Sciolari for Boulanger.
    No longer available
    Dim. h 85 x Ø 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #91

    Een driedelig schouwgarnituur van zwart marmer met gravures in het decor en zijdelings leeuwenkoppen gesteund op leeuwenklauwen. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met 3 lichtpunten. Eind 19e eeuw.

    A three-piece fireplace set of black marble with engravings in the décor and lion head motifs supported by lion paws. Consisting of a clock and two three-light candelabra. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 40,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #51

    Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.

    A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.
    No longer available
    Dim. 27,5 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een oude verguld bronzen luchter met kristallen bellen en 6 melkglazen bloemvormige blakers. 7 lichtpunten.

    An old gilt bronze chandelier with crystal bells and 6 milk glass flower-shaped sconces. 7 light points.
    No longer available
    Dim. h 88 x Ø 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #352
    J. Vogels

    “Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.

    "Village view with trees". A painting, oil on panel, signed on the back J. Vogels.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    “Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.

    "Farm view with figures." A painting, oil on panel in a gilt frame, not signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #93

    Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.

    A 19th-century saber in its original leather scabbard inscribed 'Maske'. Presumably French.
    No longer available
    Dim. l 94 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #392
    Marie Devillers
    Period: 1928 - ....

    “Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd M. Devillers.

    "Reclining nude". A painting, oil on board, signed M. Devillers.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168
    Sansui AU-555A

    Een vintage versterker, Sansui AU-555A, gefabriceerd van 1971 tot 1973, in zeer mooie optische staat, niet getest!

    A vintage amplifier, Sansui AU-555A, manufactured from 1971 to 1973, in very nice cosmetic condition, not tested!
    No longer available
    Dim. 13.5 x 39.5 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More