#252Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#216Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst alumimium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#311Een religieus plaasteren gepatineerd beeld van de Heilige Moeder staand in een nis. Sporen van restauratie bovenaan.
A religious plaster patinated statue of the Holy Mother standing in a niche. Signs of restoration at the top.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een gepolychromeerd houten hoogreliëf met een Madonna en Kind, God de Vader en engelen. Omstreeks 1900.
A polychrome wooden high relief with Madonna and Child, God the Father, and angels. Circa 1900.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#541Een langwerpig oosters handgeknoopt tapijt.
A rectangular oriental hand-knotted rug.No longer availableDim. 300 x 145 cmEstimate: € 120 / 180 -
#10Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 300 / 400 -
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#140Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen van samen 2,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt rose gold earrings set with two central rubies totaling 2.02 ct. and diamonds weighing approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#138Georges Mathias Designo MahoEen paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.No longer availableDim. 81 cmEstimate: € 400 / 500