#86Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100 / 120 -
#696Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.
Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.No longer availableDim. 18 x 33 x 27cmEstimate: € 30 / 35 -
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#219Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
A mirror with sculpted wooden frame and console.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#27Een paar olielampen uit koper en aardewerk. Eén blauw en wit (gemonteerd als lamp), de andere polychroom met decor van bloemen. Met satijnglazen lampenglas, en een andere.
A pair of copper and earthenware oil lamps. One blue and white (mounted as a lamp), the other polychrome with floral decor. With satin-glass shade, and another.No longer availableDim. h 52 & 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#101Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#98Een bronzen schijfkandelaar, XVIIde eeuw.
An oriental suitcase / make-up box foldable with mirror in the lid and several small drawers.No longer availableDim. 22 x 27 x 37 cmEstimate: € 100 / 120