Similar lots by type
-
#525Een bronzen wierookbrander met tempelleeuw op het deksel. Onderaan gestempeld.
Un brûle-encens en bronze avec un lion de temple sur le couvercle. Estampillé en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#523Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#423Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#533Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#520Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#355Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50 / 70 -
#208Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#513Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#530Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.
Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.No longer availableDim. 10,5 x 8,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#588Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#437Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350 / 450 -
#511Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#498Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#527Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#436Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90 / 150 -
#556Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180 / 220 -
#400Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#370Val Saint LambertEen bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.
Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oude dame”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Vieille dame. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Non encadré.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#483Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.
Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.No longer availableDim. 102 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#486KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Twee diverse kristallen karaffen.
Deux carafes en cristal assorties.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#406ArdebillEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 280 x 210 cmEstimate: € 350 / 450 -
#315Een ovaal dienblad van zwartgelakt hout met handgeschilderd bloemendecor en met parelmoeren inlegwerk. Vermoedelijke Oostenrijk.
Un plateau ovale en bois laqué noir avec décor floral peint à la main et incrustation de nacre. Vraisemblablement Autriche.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 100 / 120

