#182Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.
#486Een houten vintage, Scandinavisch design, salontafeltje met 2 uitklapbare zijden.
A wooden vintage, Scandinavian design coffee table with 2 fold-out sides.No longer availableDim. 58 x 163 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#175Een grote design eet-vergadertafel.
#136Ico Parisi MIM RomaPeriod: 1916-1996Een vintage Mid-Century design bureau met 3 laden, metalen frame, houten onderstel en formica tafelblad. Ontwerp door Ico Parisi voor MIM Roma.
A vintage Mid-Century design desk with 3 drawers, metal frame, wooden base, and formica tabletop. Designed by Ico Parisi for MIM Roma.No longer availableDim. 76 x 139 x 79 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
#426Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.
A wooden vintage travel trunk adorned with patinated metal and with brass elements.No longer availableDim. 51 x 110 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
A large vase, yellow glass in a wrought iron casing on a cast iron base.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#528Een houten gesculpteerd masker met ijzeren details van een antilope-achtige. Vermoedelijk Bobo, Burkina Faso.
A wooden sculpted mask with iron details of an antelope-like figure. Presumably Bobo, Burkina Faso.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#702Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
A centerpiece in silver-plated metal, decorated with angels.No longer availableDim. h 28 x l 34 cmEstimate: € 60 / 80
#409Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Prosper De RooverPeriod: 1899-1974“Zeezicht met vissersboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with fishing boats". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43,5 x 49 cmEstimate: € 100 / 200 -
#294Daelman“Stille zee bij maanlicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Quiet sea by moonlight." Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380OrisEen roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
#180Een paar 14 kt wit en roze gouden oorbellen bezet met een twee centrale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4,65 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. Met certificaat.
A pair of 14 kt white and pink gold earrings set with two central sapphires with a total weight of approximately 4.65 ct. and diamonds with a total weight of approximately 2.14 ct. With certificate.No longer availableDim. 10,05 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#104E. Hirtz‘Stilleven met haas, fazant en asperges’, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1884.
A wall mirror with a wooden carved frame and beveled oval glass. Golden patina with a bow at the top and various cherubs in the carving.No longer availableDim. 87 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 126 x 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102Jules De CortPeriod: 1918-1999‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.
'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150 / 250