Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Awaiting product image
Murano

Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.

Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.
Dim. h: 38 & 41 cm
SKU: 0602181008.
Category: Glaswerk.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #1008
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Murano

  • #407
    Murano

    Een clown van meerkleurig glaspasta.

    Clown en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een vaas van grotendeels verguld zwart Muranoglas, versierd met meerkleurige handgeschilderde bloemen en met drie vrouwenprofielen in reliëf.

    Vase en verre de Murano noir et doré décoré de fleurs polychromes peintes à la main et avec trois profils féminins en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #768

    Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.

    Deux chandeliers en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.

    Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #401

    Een toekan van meerkleurig Muranoglas.

    Toucan en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #938

    Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.

    Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #392

    Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.

    Six verres en verre rouge à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een lot glas en kristal, bestaanden uit enkele vazen, twee fluitglazen, twee asbakken en twee drageoirs.

    Lot de verres et de cristaux comprenant quelques vases, deux vases flûtes, deux cendriers et deux drageoirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1068

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #779

    Een art deco vaas van Booms glas met rood en verguld decor.

    Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #727

    Een clown van meerkleurig Muranoglas.

    Un clown en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #459

    Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.

    Vase en pâte de verre verte dans le goût de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #174
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    “Het Kasteel van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “Le Château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 80 x 108 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #80

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une émeraude de Colombie de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #592

    ‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25

    “Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm; B: 46 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #97

    Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.

    Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    “Symbolisch werk met vrouwenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1964.

    ”Oeuvre symbolique et formes féminines.” Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Roëde, daté 1964.
    No longer available
    Dim. 31 x 43 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #1075

    Een sobere houten Aziatische salontafel.

    Une table de salon en bois asiatique.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285
    Baume & Mercier

    Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.

    Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #376

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleding van roze fluweel.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV. Revêtement en velours rose.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #812
    M.I. Hummel

    Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.

    Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #717
    V. D.

    Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes. We voegen er negen andere glazen aan toe.

    Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 650 / 750
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More