#423
Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.
#297Couesnon, Paris
Een Franse koperen jachthoorn.
#459
“De vier Chinese dorpsarchetypen.” Een kader met vier inkt en aquarel tekeningen.
"Les quatre archétypes de villages chinois." Un cadre avec quatre dessins à l'encre et à l'aquarelle.No longer availableDim. 4 x (30 x 25) 80 x 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#543
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd ‘Guestin’.
"Nu féminin". Une statuette en bronze. Signé 'Guestin'.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Cupido & Psyche”. Een groep van wit terracotta. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900
« Cupidon & Psyché ». Un groupe de terre cuite blanche. Signé au dos. Vers 1900No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#557
#567
Twee verschillende art nouveau vaasjes van aardewerk.
#139A. Ingelbrecht
“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux poules d'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.
#434
“La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.
"La détective de l'absolu". Pastels sur papier. Porte monogramme apocryphe en bas à droite. Quelques dégâts légers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638
Een grote woestijnroos.
Une grande rose du désert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 70