Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
Luxval

Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.

Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.
Dim. h: 18 & 24 cm
SKU: 9903210299.
Category: Glaswerk.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #299
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #284

    Een blauw glazen milieu-de-table op verzilverd metalen voet.

    Un milieu de table en verre bleu sur une base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #268

    Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

    Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #23

    Een lot glaswerk, bestaande uit een gegoten glazen vaas van Scailmont, een groene designcoupe en een milieu de table in smeedijzeren montuur.

    lot de verrerie, composée d'un vase en verre moulé de Scailmont, d'une coupe design vert et d'un environnement de table dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #73

    Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.

    Un vase à bord ajouré en verre incolore (de Liège?). Artisanat.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #248

    Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.

    Un vase décoratif en verre opale à décor bleu et doré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #405

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. (h: 73 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #582

    Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.

    Un vase en verre blanc préfabriqué avec décor en émail.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #392

    Een schaaltje en een vis van Deens porselein en een glazen flesje van Holmegard. De eerste twee onderaan gemerkt.

    Un plat et un poisson en porcelaine danoise et une bouteille en verre de Holmegard. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; Ø: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #307
    Estée Lauder

    Een grote factice voor het parfum ‘White linen’.

    Une grande factice pour le parfum Lin blanc .
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    Een handgemaakte driedelige bordenset van glasfusie met bijpassend vierdelig bestek.

    Un ensemble d'assiettes en fusion de verre en trois pièces faites à la main avec des couverts en quatre pièces assortis.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #431

    Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.

    Un vase en verre de Murano rouge avec des inclusions d'or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.

    Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80
    Estimate: € 180 / 240
  • #590

    Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.

    Un lot de huit roemers et berkenmeiers en verre vert.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100

Other lots in this auction

  • #370

    Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.

    Un costume d'ours polaire. Costume de carnaval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #343

    Een lot chromo-albums, uitgegeven door Côte d’Or, bestaande uit vier albums uit de reeks ‘Faunaflor’ (één dubbel) en twee maal twee albums van de reeks ‘Folklore’.

    Un lot d'albums chromo, édités par Côte d'Or, composés de quatre albums de la série 'Faunaflor' (un double) et de deux albums de la série 'Folklore'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #312
    Leopold Muller
    Period: 1879 - 1961

    “Les chènes brulée de la Mare aux Dées”; “Aux pays noir”; “Zonsondergang in de polder”; “Braambessen”; “Kreupelhout”; “Entrée du chateau à Louvain St-Anne” & “Avond in de polder”. Een lot van zeven olieverfschilderijtjes, waarbij vijf op paneel en twee op doek.

    Les chènes brulée de la Mare aux Dées ; Aux pays noir; Coucher de soleil dans le polder; Mûres; Broussailles; Entrée du Château à Louvain St-Anne” et “Soirée au polder”. Lot de sept peintures à l’huile dont cinq sur panneau et deux sur toiile.
    No longer available
    Dim. 20 x 35 - 28 x 39 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #379
    Kunimaro

    “Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #220

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. en twee druppelvormige saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Et deux saphirs en forme de goutte d'un poids combiné de + - 1,12 ct.
    No longer available
    Dim. 3,46 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #10

    Een 18 K geelgouden broche bezet met pareltjes.

    Une broche en or jaune 18 carats sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 90 / 120
  • #289

    “Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.

    Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #327

    Ovale jardinière van Frans porselein, met gelobde rand, buik versierd met landschappen en rozentuilen, boven-en onderrand in kobaltblauw, voluutvormige oren. XIXde eeuw.

    Jardinière ovale en porcelaine française, à rebord lobé, panse à décor de paysages et ombelles roses, rebord supérieur et inférieur en bleu cobalt, oreilles en forme de volute. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 33 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Goebel, Germany

    “Land in sight”. Een beeldengroep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 530. Onderaan gemerkt. Beperkte oplage 00904/ 30.000.

    Land in sight . Un groupe de sculptures en biscuit multicolore de la série de M. I. Hummel, n ° 530. Marqué en bas. Edition limitée 00904/30 000.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #449
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Composities”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 2004 & 2008.

    Compositions . Deux peintures à l'huile sur panneau. Signées et datées respectivement 2004 et 2008.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 30 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #65

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en onyx.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,18 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #246

    Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.

    Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.
    No longer available
    Dim. 58 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More