Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas in ‘Murano’ stijl.

Een vaas in ‘Murano’ stijl.

Un vase, style Murano.
Dim. h.29,50 cm
SKU: 1906180753.
Category: Glaswerk.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #753
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248

    Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.

    Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #329

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #279

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #777

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #253

    Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #747

    Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.

    Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.
    No longer available
    Dim. h: 24 &14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #728

    Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.

    Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.
    No longer available
    Dim. h:16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #379

    Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.

    Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #793

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #339

    Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #273

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #294

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #304

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #319

    Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #773

    Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.

    Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #388
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.

    Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #384

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #16

    Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.

    Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 20 / 24
  • #287

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #788

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.

    Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #349

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #647

    Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.

    Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #740

    Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.

    Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.
    No longer available
    Dim. 74 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682
    Esther Arad-Perez
    Period: 1921 - 2005

    “Vrouw in de tuin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 132/200 buiten de plaat.

    ”Femme dans le jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée 132/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #720

    Een mahoniehouten kuipfauteuil in regencestijl met drie bijpassende voetbankjes.

    Un fauteuil de style Régence, avec trois repose-pieds assortis.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #496

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #444

    Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.

    Une petite table ‘Jugendstil’ blanche aux accents en peinture dorée.
    No longer available
    Dim. h. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #494
    Guido Vanderheyden

    Een reeks van vier etsen met Afrikaanse maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 et 1999.

    Une série de quatre eaux-fortes, masques africains. Tous signées hors planche , numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van personages in een bloemendtuin en het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine polychrome et dorée, décor de personnages dans un jardin de fleurs, le couvercle surmonté d’un chien Pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #704
    Albert De Deken

    “Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Nu”. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    Een paar schotels van Chinees porselein met een decor van pioenen op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats en porcelaine de Chine, décor de pivoines sur fond bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #523

    Een steelvaasje uit Chinees porselein.

    Un vase à piédouche en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h.21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #646

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #500

    Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.

    Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 79; l: 84 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More