Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas in wit boheems kristal versierd met een vrouw in relief.

Een vaas in wit Boheems kristal versierd met een vrouw in relief.

Vase en cristal de Bohème blanc à décor d'une femme en relief.
Dim. h: 30,5 cm
SKU: 2806220035.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #35
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #341
    Alka Kunst Bavaria

    “Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.

    « Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 21 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #362
    Fred Bervoets

    Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.

    Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.
    No longer available
    Dim. 45 cm x 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #313
    Helvetia Electric

    Een verguld schouwklokje op elektriciteit.

    Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #598
    Goebel, Germany

    “Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.

    "Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #647

    Een aardewerken beeldje in de vorm van een hoofd afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.

    Une figurine en poterie en forme de tête du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #661

    Een backgammon/ jaquetbak van gefineerd hout, versierd met ingelegde bloemenmand. Compleet.

    Une boîte de backgammon en bois de placage, décorée d'un panier de fleurs en marqueterie. Complète.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #366

    Een Afghaans handgeknoopt tapijt.

    Un tapis afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 115 x 172 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321
    Herend, Hungary

    Twee verschillende porseleinen sierjardinières met vergulde decors, waarbij één op leeuwenpootjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux jardinières d'ornement différentes en porcelaine à décors dorés dont l'une à pattes de lion. Les deux marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 & 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #292
    Godfried Van Pelt

    “Moeder en kinderen in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mère et enfants dans un intérieur". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255

    Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.

    Vase bombé en cristal taillé de Bohème doublé rouge à motifs incolores.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.

    Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.
    No longer available
    Dim. 95x200x50cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274
    Marechal

    “Stilleven met bloemen religieuze symbolen” en “Watermolen”. Twee olieverfschilderijen, een op doek en een op paneel. Gesigneerd. Een gedateerd 1940.

    "Nature morte aux fleurs, symboles religieux" et "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile, une sur toile et une sur panneau. Signés. L'un daté de 1940.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm & 38,5 x 43,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More