#242“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#567Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
#547Een bronzen duizendarmige Avalokiteshvara. Op los voetstuk.
#476Een maquette van een zeiljacht.
#17Een paar meerkleurig plaasteren boekensteunen.
#215Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met jasper.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti de jaspe.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 260 / 350 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
#646Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.
#461Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos. Onderaan gemerkt.
#306Een eikenhouten drieladenkastje in régencestijl.
#544Een schouwspiegel in bepleisterde en vergulde lijst.
#432Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34,5 x 30 cmEstimate: € 40 / 60