Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur.  Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.
Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur.  Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.
Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur.  Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.
Boch

Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur. Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.

Un vase au décor de daims en glaçure bleue-verte. Pas de marque, mais decor connu. Numéroté en dessous ‘31.
Dim. H:23 cm
SKU: 2011180181.
Category: Porselein.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #181
Estimate: € 260 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #797

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #773
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #747

    Een paar vierkante jardinières van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Beide gerestaureerd.

    Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #465

    Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.

    Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #401

    Eeen porseleinen beeld van twee Flamingo’s . Geproduceerd in ‘ West Germany’ en genummerd ‘ 2388’

    Une statue en porcelaine représentant deux flamants roses. Fabriqué en ‘West Germany’.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #435

    Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #281

    Een dekselvaas van met goud versierd Brussels porselein met handvatten in de vorm van ramskoppen en op een piëdestal.

    Un vase couvercle en porcelaine de Bruxelles dorée aux manches en forme de têtes de béliers et sur un piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #263
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een lang gerekt Chinees vaasje van meekleurig eierschaalporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. In etui.

    Un vase à col long chinois en porcelaine polychrome coquille. Décoration de fleurs. Marque sous la base. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #537

    Een porseleinen sierlamp met een berglandschap en kraanvogels als decoratie.

    Une lampe en porcelaine, décor de grues et paysage de montagnes.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm met kap
    Estimate: € 50 / 80
  • #643

    Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.

    Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #303

    Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.

    Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.
    No longer available
    Dim. L 39 cm; B: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #420
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H : 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #306

    Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.

    Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #597

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #799

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #450
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #455
    Raynaud, Limoges

    Twee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.

    Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #393

    Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.

    Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #685

    Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.

    Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm Ø: 57 cm
    Estimate: € 420 / 480

Other lots in this auction

  • #148
    Jiljé (Joseph Gillain)

    Don Bosco, ‘n Robbedoes. Ed. Dupuis, Antwerpen 1943. Harde kaft. Schade aan rug onderaan, vlekken, gerafelde hoeken, blok vooraan gelost.

    Don Bosco, un Robbedoes. Ed. Dupuis, Anvers 1943. Couverture dure. dégâts au dos en dessous, tâches, coins effilés, bloc détaché devant.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #98

    Een Japanse boer van brons.

    Un fermier japonais en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #511

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #41

    Een poppenkoetsje van gepolychromeerd hout en metaal.

    Une calèche à poupées en bois polychrome et métal.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #461

    Beeldje van een boer. Satsuma porselein.

    Une statue représentant un fermier en porcelaine Satsuma.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #672
    Piet Jacobs
    Period: °1934

    “Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateau remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #626

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #117

    Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.

    Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #196

    Een paar armstoelen van beigegepatineerd hout, bekleed met het origineel petit-point naaldwerk. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Une paire de fauteuils en bois patine beige, revêtement en broderie petit-point.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 420
  • #483

    Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514
    Jan Kennis

    “Meisje met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Jeune fille et chapeau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More