Similar lots by type
-
#453
Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45/60 -
#371
Een lot van dertien bordjes van aardewerk van Nimy, alsook een paar vazen met meerkleurige decors van vogels.
Lot de treize assiettes en faïence de Nimy, ainsi que quelques vases à décors multicolores d'oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#557
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#53Cardew design
“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
"Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 75/100 -
#617
Een aardewerken schotel met een meerkleurig Chinees decor. Omstreeks 1900.
Plat en faïence à décor chinois multicolore. Vers 1900.No longer availableDim. Ø:32cmEstimate: € 120/200 -
#88Camille Bleuse
“Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.
"Christ". Une statue en terre cuite à glaçure brune.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#315Boch
Een klein art deco vaasje. Decor 5161. Onderaan gemerkt.
Un petit vase art déco. Décor 5161. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/45 -
#448
Een paar siervazen vangeglazuurd aardewerk met kraag in de vorm van bladeren.
Paire de vases décoratifs en faïence vernissée à collerette en forme de feuilles.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/50 -
#443
Een grote vaas van grijs geglazuurd aardewerk. Niet gemerkt.
Un grand vase en terre à glaçure grise. Non marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#597La Collegiale, St.-Paul-de-Vence
Een bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Bol en faïence émaillée multicolore en forme de feuille.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 40/50 -
#547
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300/400 -
#541
Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.
Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 250/350 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#618
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#628
Een lotje Chinees porselein en aardewerk, bestaande uit een bord met meerkleurige decors, een bord naar Wanli-voorbeeld en een klein Nakin balustervaasje.
Lot de porcelaine et faïence de Chine, composé d'une assiette à décors multicolores, d'une assiette d'après l'exemple Wanli et d'un petit vase balustre Nakin.No longer availableDim. Ø:21-22cm H:17cmEstimate: € 80/100 -
#411Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#607
Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enige randschade.
Un plat en poterie française au décor multicolore. XIXème siècle. Dégâts au bord.No longer availableDim. Ø:36cmEstimate: € 80/120 -
#163Royal Dux
Een driedelig schouwgarnituur van zachte pasta, bestaande uit een strijdwagen met tweespan en twee amfoorvazen, versierd met hoofden en guirlandes. Onderaan gemerkt. Eén vaas gerestaureerd.
Un ensemble de cheminée en pâte tendre en trois pièces composé d'un char avec deux chevaux et de deux vases amphores, décorés de têtes et de guirlandes. Marqué en bas. Un vase restauré.No longer availableDim. H: 35-50cmEstimate: € 200/300 -
#558Guerin, Bouffioulx
Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 140/180 -
#471
Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.
Un plat chinois en porcelaine émaillée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#648Charolles
Een meerkleurig aardewerken sierdoosje in de vorm van een neushoorn. Onderaan gemerkt.
Boîte décorative en faïence multicolore en forme de rhinocéros. Marqué en bas.No longer availableDim. H:16cmEstimate: € 40/50 -
#397
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Lot de quatre vases différents en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#7
Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#73
Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.
Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 28 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#32
Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.
Une paire de paysages sur panneau. Un signé Maris (?) Et daté 1875.No longer availableDim. 13 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#85
Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/180 -
#318
Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35/45 -
#133
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260/300 -
#696
Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.No longer availableDim. H:67cmEstimate: € 35/50 -
#429
“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
"Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 16 cmEstimate: € 300/500 -
#336
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#664
Een reisscribaan van zwartgelakt hout, versierd met ingelegd parelmoeren decor.
Un scriban de voyage en bois laqué noir, orné d'un décor incrusté de nacre.No longer availableDim. 10 x 38 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#140
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 21,55 gEstimate: € 700/800 -
#421
Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.
Sabre mexicain à manche en os et pommeau en forme de tête d'aigle.No longer availableDim. L:73cmEstimate: € 100/120 -
#369
Een vintage luchtertje van oranje gekleurd metaal met vier glazen bollen. Bijgevoegd twee bijpassende lampvoetjes. Jaren ‘60.
Un lustre vintage en métal de couleur orange avec quatre boules de verre. Ci-joint, deux pieds de lampe assortis. années 60.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#95
Een antieke gebeeldhouwde kofferbank en twee bijpassende armstoelen, versierd met gevleugelde leeuwen in de armleuningen en een engelenkopje in de rug. Met rood fluwelen rugkussens.
Un banc-coffre sculpté antique et deux fauteuils assortis, décorés de lions ailés dans les accoudoirs et d'une tête d'ange dans le dossier. Avec coussins de dossier en velours rouge.No longer availableDim. 123 x 140 x 160 cmEstimate: € 120/200