Similar lots by type
-
#420
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Un socle en bois dur sculpté sur trois pieds et avec un dessus rond en cloisonné.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 280/300 -
#578
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/220 -
#520
Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400/2600 -
#348
Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.
Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.No longer availableDim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 60/80 -
#573
Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.
Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.No longer availableDim. 79 x 44 cmEstimate: € 240/280 -
#591
Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats différents en porcelaine Imari à aile lobée.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#510
“Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 34 clEstimate: € 350/450 -
#530
Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
Une statue en bronze de Shiva Nataraja.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#577
Een Chinese schaakset met gesneden houten stukken.
Un jeu d'échecs chinois avec des pièces en bois sculptées.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#683
Twee hondjes van meerkleurig porselein, waarbij de puppy gemerkt van Rörstrand, Zweden.
Deux chiens en porcelaine multicolore, avec le chiot marqué de Rörstrand, Suède.No longer availableDim. h: 11 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#566
Een Indisch hardhouten altaartafel met gebeeldhouwd front met dieren en planten en getooid met zittende vogels.
Une table d'autel en bois dur indien avec une façade sculptée représentant des animaux et des plantes et ornée d'oiseaux assis.No longer availableDim. 90 x 115 x 116 cmEstimate: € 300/500 -
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un décor de pivoine bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 180/200 -
#490
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250/350 -
#667
“Waterdraagster” & “Herdertje met panfluit”. Twee beeldjes van Spaans porselein. Niet gemerkt.
Water Carrier & Shepherd with Pan Flute . Deux figurines en porcelaine espagnole. Non marqué.No longer availableDim. h: 25 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#342
Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75/100 -
#608
Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/160 -
#650
Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique de porcelaine chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#677NAO by Lladro
“Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Boy with Newspaper & Tramp . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#567
Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/420 -
#213
Een vierdelig koffie- en theestel van wit porselein, waarbij de schenkkannen met afneembare verzilverde warmhouders. Deksel van de koffiekan manco. Afwijkende modellen.
Un service à café et à thé en quatre parties en porcelaine blanche, avec les pichets avec réchauds amovibles en métal argenté. Le couvercle de la cafetière est manquant. Différents modèles.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#681Royal Schwabap
Een driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine en trois parties, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60/80 -
#405
Een Chinees houten altaartafeltje.
Une table d'autel en bois chinois.No longer availableDim. 30 x 77 x 44 cmEstimate: € 65/75 -
#396
Een paar vazen van Japans porselein met meerkleurig decor van bloesems. Onderaan gemerkt. Eén met schilfer aan de basis.
Une paire de vases en porcelaine japonaise à décor de fleurs multicolores. Marqué en bas. Un avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#544
“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#357
Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#519Silva
“Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.
Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.No longer availableDim. 90 x 12à cmEstimate: € 200/260 -
#266
Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une niche en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/200 -
#163Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Chevrière”. Een beeld van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chevrière . Une statue de bronze patiné brun sur un socle en marbre rouge. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#364
Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
Un tabouret rond réglable en chêne.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#475
Drie verschillende zilveren ringen en een broche bezet met fantasiestenen. We voegen er een 9 karaats geel gouden ring met een parel en markasiet en een fantasie ring en ketting en hanger van Lourdes aan toe.
Trois bagues en argent différentes et une broche sertie de pierres fantaisie. Nous ajoutons une bague en or jaune 9 carats avec une perle et une marcassite et une bague fantaisie et une chaîne et un pendentif de Lourdes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#553
Een verguld bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#216
Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir à deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90/110 -
#540
1 gouden munt van 100 Kronen met beeldenaar van Frans-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Koninkrijk Hongarije.
1 pièce en or de 100 couronnes représentant Franz-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Royaume de Hongrie.No longer availableDim. 33,95 gEstimate: € 1400/1600 -
#265
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K sereties de petits diamants et rubis ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 350/450 -
#521
Een huishoudelijk groepje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
Un groupe domestique de pierre sculptée et polie.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80/120