Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.

Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.

Un vase en verre bleu à motif de côtes torses.
Dim. h: 37 cm
SKU: 1412210347.
Category: Glaswerk.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #565

    Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?

    Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?
    No longer available
    Dim. h: 25 & 26 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #257

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #323
    Rosenthal

    Een glazen designschaal met gekleurd dambordpatroon. Gemerkt. Zeer kleine schilfer aan twee hoekjes.

    Un bol en verre design avec un motif en damier coloré. Marqué. Très petit éclat aux deux coins.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #147

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een met zuur geëtst decor. (Tip?) Gallé.

    Un vase en pâte de verre multicolore à décor gravé à l'acide. (Tip) Gallé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #467

    Een verguld messingen luchter met bladeren, versierd met glazen kraaltjes.

    Lustre en laiton doré à feuilles, orné de perles de verre.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #452
    Theo Koster
    Period: °1952

    “Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.

    Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329

    “Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.

    Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #373

    Twee verschillende vazen van Cantonporselein.

    Deux vases différents en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #462
    Lode Verhoeven

    Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 75x145cm 45x60cm(Schilderij)
    Estimate: € 75 / 100
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572
    Val Saint Lambert

    Een twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461

    Geïllustreerde Tibetaanse gebedenboek voor gebedsgenezing. Op plastic voet.

    Livre de prières tibétain illustré pour la guérison par la foi. Sur socle en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #2

    “Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.

    “Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #121
    A. Puyt

    Een bronzen beeld van een garnaalvisser. Gesigneerd.

    Une sculpture en bronze d'un pêcheur de crevettes. Signée.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #167

    “Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Icône de voyage messinienne russe avec émail bleu en arrière-plan. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More