Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.

Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.

Vase en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.
Dim. h: 29 cm
SKU: 0402200077.
Category: Glaswerk.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #443

    Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.

    Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #727

    Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.

    Grand lot varié de cristaux et de verres.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #453

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.

    Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de vases en verre de Boom avec décor de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #793

    Een Loetzkommetje van iriserend glas.

    Petit bol de Loetz en verre irisé.
    No longer available
    Dim. ø: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487
    Ritzenhoff

    Een reeks van zeven bierglazen op voet. Speciale uitgaven met decors van verschillende kunstenaars. Gemerkt.

    Suite de sept chopes sur pied. Editions spéciales avec décors de différents artistes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #98
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.

    Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #28

    Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.

    Vase en opaline à décor polychrome d’un fauconnier à cheval.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #356

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps, style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #427
    Fontinelle

    “Herdershonden”. Een beeldengroep van crackleware.

    “Bergers allemands”. Groupe en faïence craquelée.
    No longer available
    Dim. H. 22 - B. 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.

    Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.

    Lot de trois Bouddhas assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #745

    Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, omstreeks 1900.

    Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #43

    Een bronzen gedenkplaat in reliëf op stenen sokkel.

    Plaquette commémorative en bronze sur socle en pierre.
    No longer available
    Dim. 7 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #724

    Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 184 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #136

    Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.

    Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #607

    Guanyin met een kind. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.

    Guanyin avec un enfant. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #394
    Maria Rombouts

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #645

    Een Engelse eikenhouten bordenkast met drie grote laden en zes kleine laden.

    Vaisselier en chêne ouvrant à trois grans et six petits tiroirs. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. 220 x 223 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More