Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas met goudopleg.

Een vaas van Booms glas met goudopleg.

Un vase en verre de Boom avec peinture d'or.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2306200438.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #438
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #421
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.

    Lot de figurines en cristal taillé, composées d'un couple, d'une biche avec veau, d'un canard et d'un grand et d'un petit pingouin. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #52
    Joseph Coomans
    Period: 1816 - 1889

    “Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.

    Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.
    No longer available
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #718
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #768
    Val St. Lambert

    Een vaas en een schaal van resp. roze en blauw kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un bol de cristal rose et bleu respectivement. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een arduinen console in drie vlakken.

    Console à trois surfaces en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #516

    Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.

    Un tapis ancien en laine chinoise. A nettoyer.
    No longer available
    Dim. 265 x 187 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    Paul Permeke
    Period: 1918 - 1990

    “Zee en wolken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Mer et nuages . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #283

    Een ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.

    Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #53

    Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.

    Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #382
    Deutsche Gehrungs-Säge

    Een antieke Duitse verstekzaag. XIXe eeuw.

    Une scie à onglets allemande ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #437
    Goebel

    Een lampenvoetje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje met een bloem op een bankje bij een boom. Gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine multicolore en forme de garçon avec une fleur sur un banc près d'un arbre. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm (met kap)
    Estimate: € 40 / 50
  • #430

    Een eikenhouten Régence bijzettafeltje. Omstreeks 1730.

    Une table d'appoint Régence en chêne. Vers 1730.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More