Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.

Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.

Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2603190853.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #853
Estimate: € 24 / 26
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #444

    Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.

    Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #871
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.

    Une garniture de toilette en trois pièces en verre incolore et orange.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #211

    Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.

    Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #271

    Een paar schelpen van meerkleurig Muranoglas.

    Une paire de coquillages en verre Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een geslepen kleurloos glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een geslepen glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #681
    Daum, France

    Een sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.

    Une pièce de décoration en pâte à verre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #891

    Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.

    Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #410

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.

    Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #420

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #879

    Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

    Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #723

    Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171

    Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.

    Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #401

    Een milieu-de-table van glas en tin.

    Un milieu-de-table en verre et étain.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.

    Deux vitraux différents, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 98 x 52 & 69 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #457

    Een art deco karafje met zes borreltjes met vergulde decors.

    Une petite carafe Art Déco et six petist verres, décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #713

    Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #495

    Twee stuks antiek geslepen glaswerk, bestaande uit een drageoir en een schenkkan.

    Deux pièces en verre antique taillé, comprenant un drageoir et une verseuse.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #343

    Twee oude fotocamera’s in lederen etuis: Jaghee Exa & Agfa Optima 200.

    Deux anciennes caméras dans étuis en cuir: Jaghee Exa & Agfa optima 200.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.

    Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.
    No longer available
    Dim. 175 x 130 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #454
    Emmanuel Noterman
    Period: 1808 - 1863

    “Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #563

    Een Birmaanse poppenkastpop.

    Un guignol de Birmanie.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #118
    Yashica

    Een lot van vijf vintage camera’s: - Electro 35 in tas. - FX-3 Super. - Minister III in tas. - J met Gossen ‘Color finder’ in lederen tas. - Minister D in lederen tas.

    Un lot de cinq caméras vintage: - Electro 35 avec sac. - FX-3 Super. - Minister III avec sac. - J met Gossen ‘Color finder’ avec sac en cuir. - Minister D avec sac en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #672
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.

    ”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #332
    Ripa

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.

    ”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.
    No longer available
    Dim. 44 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #87

    Een paar fin de siècle vaasjes van opaalglas, met lichtblauwe fond.

    Une paire de vases fin de siècle en verre opaline, fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #422
    Henri Evenepoel

    “Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.

    ”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #737

    Een Indonesische voorraadpot met een gebeeldhouwd opengewerkt decor van een man met een buffel in een landschap.

    Un pot à réserve indonésien, décor ajouré sculpté d’un homme et un buffle dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #353

    “’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.

    ”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een oude Franse jachthoorn.

    Un ancien cor de chasse français.
    No longer available
    Dim. l:65 Ø 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More