Similar lots by type
-
#533
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40/50 -
#523
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/120 -
#451
Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.
Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.No longer availableDim. 10,5 x 8,5 cmEstimate: € 180/240 -
#520
Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#454Salvador Dali
“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320/350 -
#400
Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#198
Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75/100 -
#423
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#518
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#430
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180/220 -
#513
Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60/80 -
#455
Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#525
Een bronzen wierookbrander met tempelleeuw op het deksel. Onderaan gestempeld.
Un brûle-encens en bronze avec un lion de temple sur le couvercle. Estampillé en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#436
Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90/150 -
#335
Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#588
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#355
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50/70 -
#528
Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#527
Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#437
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350/450 -
#498
Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#537
Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#556
Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#530
Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#422
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#255
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#486Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#98
“Edelhert”. Een bronzen beeld.
Cerf élaphe. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#551
Paar glazen vazen, beschilderd decor. Belle époque.
Paire de vases en verre, décor peint. Belle époque.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 40/60 -
#73
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges dont un par Baudour. L'un avec un vase soliflore.No longer availableDim. 13,5 à 17 cmEstimate: € 60/90 -
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#286
Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.
Un chariot de service en laiton avec deux plateaux en verre.No longer availableDim. 75 x 60 x 46 cmEstimate: € 30/40 -
#146
Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500/700 -
#554Karel Van BellePeriod: 1884-1959
“Moeder en kind”. Een studie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Mère et enfant. Une étude sur panneau. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#598
Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd notenhout. Louis XV stijl.
Table d’appoint en bois de noyer sculpté. Style Louis XV.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 25/35 -
#244Martin Monnickendam
“Jongen met hondje in de stal”. & “Jongen met konijnen”. Twee olieverfschilderijen op doek. Toegeschreven aan, dragen handtekening.
Garçon avec chien dans l'écurie. & Garçon avec lapins. Deux peintures à l'huile sur toile. Attribuées à, portent une signature.No longer availableDim. 47 x 65 cmEstimate: € 300/400