Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren , niet gestempeld , met haarlijnscheurtje in de rand .
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren , niet gestempeld , met haarlijnscheurtje in de rand .
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren , niet gestempeld , met haarlijnscheurtje in de rand .

Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.

A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.
Dim. h 42 cm
SKU: 2305230427.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #427
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #359

    Een salontafel in hout met een Chinese relief decor , 1 lade en glazen blad.

    Coffee table with relief decoration, one drawer and a glass top. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #478

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met vierkante doorsnede, versierd met krijgerstafereel.

    A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.
    No longer available
    Dim. 32 x 18cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #158
    Christofle, Paris

    Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.

    A lot of 12 porcelain plates with gilded rim, marked "Christofle", series Océana Blue.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #468

    Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.

    A pair of porcelain Satsuma vases, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø18cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #488

    Een groot formaat, blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met organisch bloemtafereel in het decor.

    Large covered vase in blue and white porcelain. Floral decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø52cm
    Estimate: € 575 / 625
  • #436

    Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.

    A wooden chest with carved decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 56 x 90 x 45cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #537

    Een paar Chinees porseleinen cilindervormige bloempotjes met figuur in het decor.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots with a figure in the decor.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #639

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.

    A blue and white Chinese porcelain dish with Wanli decor.
    No longer available
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195
    Christofle, Paris

    Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.

    A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1250
  • #275
    Royal Crown Derby

    Een lot van 40 stuks Engels porseleinen servies met planten en vergulde Imari details in het decor, gemerkt “Royal Crown Derby”. Circa 1930.

    A lot of 40 piece English porcelain service with plants and gilded Imari details in the decor, marked "Royal Crown Derby". Circa 1930.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #425

    Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .

    Two Japanese food chests.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #385

    Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain hexagonal teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.

    A cloisonné lidded vase with animal figures in the decor. Dent in side. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain dishes with a floral pattern in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #386

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met drakenhoofden in reliëf. Oppervlak met marmeren tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic forms with carved dragon heads. Marble top.
    No longer available
    Dim. 46 x 43cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #553

    Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A pair of earthenware Nanking vases on a wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø17cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #395

    Een Chinees porseleinen theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x Ø13cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a floral scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 58 x Ø28cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #527

    Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.

    A Chinese porcelain tile with playing figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #551

    Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.

    A pair of blue and white porcelain lidded vases with a plant and bird scene in the decor and foo dogs at the top. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #294
    Sarreguémines

    Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.

    No longer available
    Estimate: € 75 / 125

Other lots in this auction

  • #435

    Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.

    A plastic sculpture after the ancients. On a stand.
    No longer available
    Dim. h 149 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #634

    Een stuk koraal met houten sokkel.

    A piece of coral with a wooden base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #680

    Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.

    A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.
    No longer available
    Dim. 81 x 67 x 25cm
    Estimate: € 5 / 100
  • #6

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #29
    W.M.F.

    Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.

    A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 5 x 13 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #576

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.

    A pair of sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.
    No longer available
    Dim. 92 x 67 x 58cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #597
    Scailmont

    Een uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.

    A uranium glass toilet set consisting of 8 pieces. Some flakes on the bottom edge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #3
    Capodimonte

    Een lot van 4 Capodimonte beeldjes van cherubijnen met instrumenten. Onderaan gemerkt.

    A lot of 4 Capodimonte figurines of cherubs with instruments. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #610

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #563

    Een lot bestaande uit een aardewerken kom, een gemerkt celadon schaaltje en een porseleinen blauw en wit bord, gemerkt onderaan en aan de voorkant.

    A lot consisting of an earthenware bowl, a marked celadon dish and a porcelain blue and white plate, marked on the bottom and on the front.
    No longer available
    Dim. Ø +- 15-17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een butler spiegel met verguld houten lijst.

    A butler mirror with gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø42cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #131

    “Pseudo-Seneca”. Een bronzen buste op marmeren sokkel.

    "Pseudo Seneca". A bronze bust on a marble base.
    No longer available
    Dim. 46 x 25cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More