Similar lots by type
-
#728Drie diverse juwelendoosjes, één bekleed met hoorn, één met rode lak en één Japans met spiegeltje.
Trois boîtes à bijoux diverses, une recouvert de corne, une en laque rouge et une japonaise au miroir intérieur.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#716Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.
Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#511“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#547“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
“Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#775Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#468Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met een trommel.
Netsuke ancien en ivoire sculpté représentant un homme au tambour.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#583Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#424Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#715Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#498Een jade doosje in de vorm van een vrucht.
Boîte en jade en forme d’un fruit.No longer availableDim. Br: 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#709Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#521“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#605Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#452Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een een zittende man met een mand. Onderaan gesigneerd.
Netsuke ancien en ivoire sculpté représentant un homme à la corbeille. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#310Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#610Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450 / 550 -
#530Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#526Een paar Chinese kasten van roodgelakt hout, waarvan één versierd met figuurtjes.
Paire d’armoires chinoises en bois laqué rouge dont une décorée de personnages.No longer availableDim. h: 170 & 167 cmEstimate: € 400 / 600 -
#701Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900 -
#603Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360 / 400
Other lots in this auction
-
#541Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met het wapenschild van Namen in het plat en Geisha’s en bloemen in cartouches op de vleugel.
Plat en porcelaine de Chine à décor polychrome décoré de l’armorie de Namur sur le plat et de geisha et de fleurs dans des cartouches sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 400 / 420 -
#208“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 400 / 500 -
#532“Stadszicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Lacoste.
“Vue de ville”. Huile sur carton. Porte une signature: Lacoste.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 160 / 180 -
#493Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs et d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 65 / 85 -
#73Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.
Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#294“Stilleven met fles”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Voorman.
“Nature morte avec bouteille”. Huile sur panneau. Porte une signature: Voorman.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#453Een lot van vier verschillende Boeddha’s van brons.
Lot de quatre Bouddha différents en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,67 gEstimate: € 400 / 500 -
#574“Gezonken schip”. Een ingekleurde ets. Draagt buiten de plaat een handtekening: Jespers.
“Bateau coulé”. Eau-forte en couleurs. Porte une signature hors planche: Jespers.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#738Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#89Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981Een collectie grafisch werk. Twee etsen met zichten op Sint-Anneke en 7 kleine etsen met personages. Alle buiten de plaat genummerd of getiteld en gesigneerd. 1 ruitje gebroken.
Collection de gravures. Deux eaux-fortes avec vues de Sint-Anneke et 7 petites eaux-fortes aux personnages. Signées, intitulées ou numérotées hors planches. 1 verre cassé.No longer availableEstimate: € 40 / 60

