Other lots by Lalique, France
Similar lots by type
-
#540Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130/150 -
#793Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé, coloré vert dans la masse. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#263
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#156
Een tweedelig buffet met twee keer twee paneeldeuren en twee laden in de gordel. Einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps ouvrant à deux fois deux portes aux panneau et à deux tiroirs en ceinture. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#728Manuel Trinidad
“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#741
Een gesculpteerd eikenhouten barometer, versierd met barokke dolfijnen.
Baromètre en chêne sculpté décoré de dauphins baroques.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#227
Een avondtasje van zilveren maliën. Binnenin een bijpassend zilveren geldbeursje. 830‰.
Sac de soir aux maillons en argent. A l’intérieur une petite bourse en argent 830‰.No longer availableDim. 295,24 gr zilverEstimate: € 80/100 -
#197
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#556
Een sobere dennenhouten tafel op zes gedraaide poten.
Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#774Langlois naar Duché de Vancy
Twee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#177
“Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Antoine Barye
“Lion et serpent”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre par Antoine Barye.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#246
Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#547
Een gewicht van blauw en wit Chinees porselein met een decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Poids en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de chiens de Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60/70 -
#432Lode Verhoeven
“Begijnhof, Lier”. Litho. Gesigneerd en genummerd 9/20 buiten de plaat.
“Béguinage, Lierre”. Litho. Signée et numérotée 9/20 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 20/40 -
#318
Een bronzen beeldje van verzilverd brons in de vorm van een schelp met daarop drie slakken. Omstreeks 1900.
Statuette en bronze argenté en forme d’une coquille surmontée de trois escargots. Vers 1900.No longer availableDim. b: 12 cmEstimate: € 60/80