Other lots in this auction
-
#335Santini
Een lampenvoet uit kunststof in de vorm van een engeltje. Gesigneerd.
Un pied de lampe en plastique en forme d'ange. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#351Val Saint Lambert
Een havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.
Un faucon et un presse-papiers en cristal incolore taillé. On y ajoute une coquille de Saint Louis.No longer availableDim. H: 5-18 cmEstimate: € 60/80 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968
“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#273
Twee verschillende sigaretten aanstekers Dupont en Sarome. We voegen er een reukflesje van Step Limoges France.
Deux briquets différents Dupont et Sarome. Nous ajoutons une bouteille de parfum de Step Limoges France.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#529Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
"Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000/1200 -
#398
Een kunststoffen paardenhoofd.
Une tête de cheval en plastique.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 65/75 -
#89P. Simonson
“Zuiderse dorpsstraat”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Rue de village méditerranéenne". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 cm x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#477Jasba Keramik
Een vaas en een kannetje van geglazuurd Duits steengoed. De grootste gemerkt.
Vase et pichet en grès émaillé allemand. Le grand marqué.No longer availableDim. h: 35 & 19 cmEstimate: € 35/45 -
#57
Een paar kommen van Japans porselein met een Chine-de-commandedecor met wapenschilden van Holland en Overijssel. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
Paire de bols en porcelaine du Japon à décor de Chine de commande aux armes de Hollande et d'Overijssel. Marqués en bas. Vers 1950.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#125
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 35/45 -
#274Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme en hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#319Gabriël De PauwPeriod: °Temse 1924
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 cm x 34 cmEstimate: € 50/80