Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.
Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.

Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.

Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.
Dim. h: 30,5 cm
SKU: 2806220333.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #8
    Leo Maes

    Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.

    Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #651

    Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.

    Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 38 - 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #231

    Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.

    Lot de trois pichets anciens en grès hollandais.
    No longer available
    Dim. h: 33 - 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.

    Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #45

    Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.

    Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #351

    Een uiltje van wit aardewerk.

    Une chouette en faïence blanche.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #387
    Bihl, Czechoslovakia

    Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.

    Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #671

    Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.

    Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #309

    Een meerkleurig Italiaans aardewerken koffieserviesje voor zes personen, versierd met decor van putti in reliëf.

    Service à café pour six personnes en faïence italienne multicolore, décoré de putti en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.

    Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #67
    Goebel, Germany

    “Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.

    "Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #439

    “Zero-stijl kunstwerk in papier.” Draagt handtekening achteraan. Gedateerd 1966.

    "Œuvre d'art de style zéro sur papier." Porte une signature au dos. Daté 1966.
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #432

    Een kleurenprint van een werk van Keith Haring.

    Une impression couleur d'une oeuvre de Keith Haring.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #467

    Een Chinese schenkkan in de geest van het Kendi-porselein.

    Un pichet chinois dans l'esprit de la porcelaine de Kendi.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #611

    Een Belgisch officierssabel. Begin XXe eeuw.

    Un sabre d'officier belge. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #682

    Smeedijzeren piëdestal met zwartmarmeren blad. Versierd met rozen.

    Piédestal en fer forgé à tablette en marbre noir. Décoré de roses.
    No longer available
    Dim. h 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    M. Ellens

    “Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.

    "Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.
    No longer available
    Dim. 50 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #568
    Goebel, Germany

    “Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.

    "Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #55

    Een coupe in rood en wit kristal.

    Une coupe en cristal rouge et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #308

    Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.

    Vase en verre vert et incolore à décor en relief de fleurs.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #98
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen blauw gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 15/140.

    Vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué et numéroté 15/140.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #158
    Josué Dupon
    Period: 1864-1935

    “Maraboepaar”. Verguld bronzen beeld. Gesigneerd. Met Brussels gieterijmerk van Petermann.

    “Couple de marabouts”. Sculpture en bronze à patine or. Signée. Marque de fonderie bruxelloise de Petermann.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More