Similar lots by type
-
#231
Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.
Lot de trois pichets anciens en grès hollandais.No longer availableDim. h: 33 - 42 cmEstimate: € 60/80 -
#351
Een uiltje van wit aardewerk.
Une chouette en faïence blanche.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#253
Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 60/100 -
#309
Een meerkleurig Italiaans aardewerken koffieserviesje voor zes personen, versierd met decor van putti in reliëf.
Service à café pour six personnes en faïence italienne multicolore, décoré de putti en relief.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#425
Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.
Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 30/50 -
#27
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.
Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#651
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#45
Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.
Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#67Goebel, Germany
“Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.
"Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.No longer availableDim. h: 39 & 38 cmEstimate: € 40/50 -
#671
Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.
Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#387Bihl, Czechoslovakia
Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#8Leo Maes
Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#565
Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.
Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#377
Een verguld bronzen inktstel met twee inktpotjes en een pennenhouder en versierd met leeuwenkop in reliëf.
Encrier en bronze doré serti de deux encriers et d'un porte-plume et décoré d'une tête de lion en relief.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#68Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#154Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801 - 1875
“Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.
"Chien sur une chaise" Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 500/700 -
#22Floris VersterPeriod: 1861 - 1927
“Stilleven met vissen”. Een aquarel op board. Draagt een apocriefe handtekening.
"Nature morte aux poissons". Une aquarelle sur carton. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#155Montjoye
Een grote glazen vaas met een art noveau overlay decor met vergulde klaprozen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Un grand vase en verre à décor art nouveau en superposition de coquelicots dorés. Marqué en bas. Vers 1900.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 600/800 -
#519
Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.
Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.No longer availableDim. 135 x 124 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#88Val Saint-Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd P.U. 910/87.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté PU 910/87.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100/140 -
#21
“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#439
“Zero-stijl kunstwerk in papier.” Draagt handtekening achteraan. Gedateerd 1966.
"Œuvre d'art de style zéro sur papier." Porte une signature au dos. Daté 1966.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#638Goebel, Germany
“Erster Schnee” &,“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2035 & 2036. Eerste uitgaves 1999.
"Erster Schnee" &, "Hoffentlich shneit’s bald wieder". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 2035 & 2036. Premières éditions 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/70 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200