Similar lots by type
-
#311Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#483
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90 -
#478
Een geribde vaas van beige Muranoglas.
Un vase nervuré en verre de Murano beige.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 85/100 -
#73
Een lamp van blauw glaspasta.
Une lampe en pâte de verre bleue.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#587
Drie verschillende decoratieve designvazen van gekleurd glas.
Trois vases design décoratifs différents en verre coloré.No longer availableDim. h: 47; 57 & 93 cmEstimate: € 60/80 -
#27
Twee verschillende vazen van gefumeerd en okerkleurig glas.
Deux vases différents en verre fumé et ocre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#522
“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#121A. Carli
Een marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
Un buste en marbre de A. Carli.No longer availableDim. 39 X 37 cmEstimate: € 100/140 -
#635Ernest Claes
Ernest Claesgenootschap VZW. “Omkijken naar Ernest Claes” 1985 (met opdracht van Jan Van Hemelryck, de samensteller), “De Twaalf” 1987, “Broederke Valentijn” 1988, “Cel 269” 1990, “Moeders” 1991, “In die nacht zo schoon en stil...” 1992, “Pastor Bonus” 1993, “Kiki” 1994, “De Witte” 1995, “De Grote Verteller” 1996 “Jeroom en Benzamien” 1997,“Jeugd” 1998. “Bei uns in Deutschland” 1999,“Het leven van Herman Coene, Het Kind” 2000. Ed. Lannoo, Tielt. 14 volumes, met de hand genummerd.(..)
Ernest Claesgenootschap VZW. Reviewing Ernest Claes 1985 (dédicace par Jan Van Hemelryck, le compilateur), De Twaalf 1987, Broederke Valentijn 1988, Cel 269 1990, Moeders 1991. “In die nacht zo schoon en stil...” 1992, “Pastor Bonus” 1993, “Kiki” 1994, “De Witte” 1995, “De Grote Verteller” 1996 “Jeroom en Benzamien” 1997,“Jeugd” 1998. “Bei uns in Deutschland” 1999,“Het leven van Herman Coene, Het Kind” 2000. Ed. Lannoo, Tielt. 14 volumes, numérotés à la main.(..)No longer availableEstimate: € 60/120 -
#117
Een paraplubak in Japanse stijl, Chinees werk.
Un porte-parapluie de style japonais, travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#134F. Verheyden
“Het snijden van het brood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Couper le pain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#202
Een trumeauspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir trumeau avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 220/260 -
#300Eterna
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#249W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#581
Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/140 -
#63
Een grote fractie pyriet.
Une grande fraction de pyrite.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#495Goebel, Germany
“In Sicherheit”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 56/B Onderaan gemerkt.
In Sicherheit. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. No. 56/B Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#515Goebel, Germany
“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60