#518Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Enkele beschadigingen. XIXe eeuw.
Une défense africaine sculptée en forme de file d’éléphants. Quelques dégâts. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224“Madonna met Kind met rechts Sint-Jozef en links een ara”. Olieverf op doek. Herdoekt. Navolger van Pieter Paul Rubens.
”Vierge à l’Enfant, Saint Joseph à droite et ara à gauche”. Huile sur toile. Successeur de pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 83 x 97 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#162R. Heymans“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#176Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
#442Theebus van Saksisch porselein met een Cie des Indes decor met wapenschild en bianco sopra bianco guirlandes. Onderaan gemerkt met gekruiste pijlen in blauw onder glazuur.
Une boîte à thé en porcelaine de Saxe, décor Cie des Indes, blason et guirlandes bianco sopra bianco. Marque sous la base de flèches croisées en bleu sous glaçure.No longer availableDim. 13 x 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#753Corgi toys 479“Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Een speelgoedauto in originele doos.
”Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 300 / 400