#34
Een paar beelden van meerkleurig biscuit. Kleine schilfer aan de hoed.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 & 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#280
#192Capodimonte
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#36
Een paardenkoets van meerkleurig porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#219
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#12
Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#52
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#240Becker, Brussel
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20 / 30