Other lots in this auction
-
#186
Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.
Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.No longer availableDim. 95x200x50cmEstimate: € 50/80 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,18 ct et d'une taille brillant central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 850/900 -
#574
Twee Japanse houtsneden uit de reeks zichten op de berg Fiji. Recentere herdrukken.
Deux gravures sur bois japonaises de la série des vues du mont Fidji. Réimpressions plus récentes.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#391
Een paar bustes van een Afrikaans koppel in groene marmer.
Une paire de bustes d'un couple africain en marbre vert.No longer availableDim. h 20 cm.Estimate: € 35/45 -
#322
Pique-fleurs van wit en groen kristal.
Pique-fleurs en cristal blanc et vert.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 35/45 -
#576
Een moderne vitrinekast met gebogen glazen en vier schappen.
Une vitrine moderne avec verre bombé et quatre étagères.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 40/60 -
#608Goebel, Germany
“Knitting lessons”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 256.
"Cours de tricot". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 256.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 75/100 -
#130Titus Genève Swiss
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#317Porcellane Principe, Capodimonte
“Boerenjongen met konijnen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Cazzola. Gemerkt.
"Garçon de ferme avec des lapins". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Cazzola. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#18
Een asbak van messing en bakeliet.
Un cendrier en laiton et bakélite.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#335Alka Kunst Bavaria
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/45 -
#315
Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
Un plateau ovale avec verre miroité dans un support en bronze doré.No longer availableDim. 62 x 34 cmEstimate: € 80/120