Similar lots by type
-
#634Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#368Val St. LambertEen lampnvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#439Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#12Val St. Lambert.Een coupe van gegoten roze kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal moulé rose. Avec marque.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 25 / 30 -
#29Een lot overwegend kleurloos kristal, bestaande uit een schaal met stolp, twee verschillende schenkkannen; een bloemenvaasje en een servethouder. De laatste met schilfer aan de voet.
Un lot d’objets divers, principalement en cristal incolore, comprenant une coupe et cloche, deux verseuses différentes, un petit vase à fleurs et un porte-serviettes, celui-ci avec un éclat au pied.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#7Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, waarbij één met deksel en vier onderzetters met gegraveerde dieren. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux cendriers dont un avec couvercle, et quatre sous-verres avec engravures d’animaux. Marque présente.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#759Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#444Een lot kristallen glazen, bestaande uit elf wijnglazen, acht hoge borreltjes en twaalf aperitiefglazen, waarvan acht groene.
Lot de verres en cristal comprenant onze verres à vin, huit gouttes et douze verres à apéritif dont huit de couleur verte.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#257Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
Quelques pots à couvercle en cristal incolore et couvercles en argent. Le premier avec décor fleuri taillé dans le couvercle, le deuxième étant sobre avec une couronne dans le couvercle, 950‰.No longer availableDim. j: 7 & 8 cmEstimate: € 80 / 100 -
#101Een inktpot van kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers. 800‰. Glazen recipiënt intact. Kleine schilfer onderaan.
Un encrier en cristal incolore et monture en argent Wolfers. 800 ‰. Récipient en verre intacte. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#148Val St-LambertEen schemerlamp, een asbak en een vaasje van kristal, roze gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe, cendrier et petit vase en cristal coloré rose dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#372Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#34Een lot van vier verschillende vazen en een karaf van geslepen kleurloos kristal, waarbij één vaas met een gegraveerde afbeelding van Paus Johannes Paulus II.
Un lot de quatre vases différents et une carafe en cristal incolore taillé, dont un vase avec une représentation gravée du Pape Jean-Paul II.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#741Val St. LambertEen langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 26 / 30 -
#313Val St. LambertEen asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#751Een flesje van geslepen kleurloos kristal.
Une bouteille en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 32 / 36 -
#424Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#333Val St. LambertEen langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25 / 40 -
#748Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#423Een pijp van meerkleurig pijpaarde in de vorm van een man met fez met opschrift “Union fait la force”. XIXe eeuw.
Une pipe en terre de pipe représentant un homme avec un fez avec l’inscription “Union fait la force”. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#660Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250 / 400 -
#343Porseleinen lampenvoet.
Pied de lampe en porcelaine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#672“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. handtekening ‘Emile Patour’.
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signature: “Emile Patour”.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 50 / 100 -
#113Een siercoupe van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemenranken en vlinders.
Une coupe en faïence polychrome, décor de papillons et fleurs.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#492Frieda Van Meir“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Met dedicatie.
“Composition”. Une lithographie. Signée et datée ‘93. Avec dédicace.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 65 / 80 -
#570Een commode van zwartgelakt hout met twee gebombeerde laden, verzilverd beslag en een blad van zwart marmer.
Une commode en bois noir laqué à deux tiroirs, monture en argent et tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 320 / 340 -
#575Een gefineerde commode met drie laden en een grijs marmeren blad.
Une commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#609Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#122Richard Léon Leutenez“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#182Jonghelings“Kempens interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 106 x 79 cmEstimate: € 300 / 400

