Other lots by Val Saint Lambert
-
#195Val Saint Lambert
Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.
Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#522Val Saint Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.
Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. h: 8 Ø: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#187Val Saint Lambert
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90/120 -
#171Val Saint Lambert
Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#117Val Saint Lambert
Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.
Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#29Val Saint Lambert
Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.
Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#191Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.
Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.No longer availableDim. H:11-16cmEstimate: € 20/220 -
#203Val Saint Lambert
Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#208Val Saint Lambert
Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#163Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels roestbruin gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met inscriptie ‘81/150 model 1925’.
Vase en cristal taillé et en partie doublé rouille. Marqué en bas et avec inscription '81/150 modèle 1925'.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120/200 -
#213Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.
Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#153Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#75Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#15Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.
Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 25/35 -
#25Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#223Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une coupe design en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. h:19cmEstimate: € 25/35 -
#243Val Saint Lambert
Twee kristallen shakers met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en één met een merkje. Eén montuur erg gecorrodeerd.
Deux shakers en cristal avec montures argentées. Marqué en bas et un avec une étiquette. Une monture très corrodée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#248Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35/45 -
#143Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen decor. Gemerkt en genummerd MPU 83/1547.
Vase en cristal incolore à décor taillé. Marqué et numéroté MPU 83/1547.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#133Val Saint Lambert
Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/160 -
#108Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marqué et numéroté PU 93/93.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 120/200 -
#123Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marquée.No longer availableDim. h: 61,5 cmEstimate: € 120/200 -
#38Val Saint Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
Deux cendriers en cristal taillé, l'un doublé rouge et l'autre vert. Les deux marqués, le rouge numéroté MPU 83/155.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#268Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met enkele bruin gekleurde details. Onderaan gegraveerd. Pièce Unique, genummerd 84/796. Schilfer aan de binnenrand.
Un vase en cristal incolore taillé avec quelques détails de couleur marron. Gravé en bas. Pièce Unique, numérotée 84/796. Écaillage sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#278Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#98Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen blauw gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 15/140.
Vase en cristal doublé bleu taillé. Marqué et numéroté 15/140.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#273Val Saint Lambert
Een fluitvaasje op voet en een cilindervaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.
Un vase flûte sur pied et un vase cylindre en cristal taillé et doublé vert. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 20 & 22,5 cmEstimate: € 120/180 -
#68Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#267Val Saint Lambert
Een lot geslepen en rood gedubbeld kristal, bestaande uit een bonbonnière en een grote en een kleine vaas. Allen gemerkt onderaan. De grootste vaas met beschadiging aan de rand.
Lot de cristal taillé et doublé rouge, composé d'une bonbonnière et d'un grand et d'un petit vase. Le tout marqué en bas. Le plus grand vase avec des éclats au bord.No longer availableDim. h: 7,5, 14 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal rose-rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#113Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Un grand vase cratère en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué en bas et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#103Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Grand vase cratère en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Marque sous la base et numéroté.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80/120 -
#93Val Saint Lambert
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/140 -
#263Val Saint Lambert
Een ananasvormige vaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en forme d'ananas en cristal taillé et en partie vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#63Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magentakleurig gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd ‘P.U.’ 380/86.
Vase en cristal doublé taillé et en partie de couleur magenta. Marqué en bas et numéroté 'PU' 380/86.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#260
Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.
Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#631H.L. Becker
Een oude metalen apothekers weegschaal.
Une ancienne balance de pharmacie en métal.No longer availableDim. 18 x 42 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#165
Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400/450 -
#570
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 300/350 -
#568Goebel, Germany
“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45/65 -
#683Cassard à Rouillac
Een comtoiseklok met gedreven en gepolychromeerde messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat, decor van diverse vogels. Met slinger en gewichten.
Comtoise à balancier en cuivre repoussé, ainsi que l’encadrement du cadran, à décor d’oiseaux. Avec balancier et poids.No longer availableDim. H:145cmEstimate: € 40/60 -
#35
Een vaas in wit Boheems kristal versierd met een vrouw in relief.
Vase en cristal de Bohème blanc à décor d'une femme en relief.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 35/45 -
#624
Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de pivoines. Dégât au bord supérieur.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/70 -
#593Goebel, West-Germany
“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#480
Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.
Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 cmEstimate: € 50/70 -
#41Meissen
“Koningin Sammuramat op kameel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens. Restauratie aan de staf.
"Reine Sammuramat à dos de chameau". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Restauration au bâton.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#665Becker’s Sons Rotterdam
Een oude apothekersweegschaal met een lade. Met gewichten, 5 kleinste gewichten ontbreken.
Une ancienne balance de pharmacien avec un tiroir. Avec les poids, il manque les 5 plus petits poids.No longer availableDim. 40 x36 x 20 cmEstimate: € 120/200