Other lots by Val Saint Lambert
-
#531Val Saint LambertEen vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225Val Saint LambertEen wijnglas en een miniatuur vaas van geslepen kristal, beide versierd met verguld decor in een fries. Het vaasje genummerd 103/ 250 en gedateerd 1993. Bijgevoegd een glazen vaas, eveneens met verguld decor.
Un verre à vin et un vase miniature en cristal taillé, tous deux ornés d'un décor doré en frise. Le vase est numéroté 103/250 et daté 1993. On y joint un vase en verre, également à décor doré.No longer availableDim. 11, 12 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Val Saint LambertEen vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#105Val Saint LambertEen brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.
Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 24 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Val Saint LambertEen kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.
Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Val Saint LambertEen vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#75Val Saint LambertEen veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Val Saint LambertEen vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique, 84/957. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 'Pièce Unique, 84/957. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Val Saint LambertEen coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 240 / 320 -
#85Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Val Saint LambertEen bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#207Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Val Saint LambertEen vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.
Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#197Val Saint LambertEen vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187Val Saint LambertEen vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#227Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos en magentakleurig kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et magenta. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Val Saint LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167Val Saint LambertEen grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#312Val Saint LambertEen lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#147Val Saint LambertEen grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#137Val Saint LambertEen vaas van geslepen en deels gesatineerd blauw kristal met verguld motief. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan met opschrift ‘design P. Dirs’.
Vase en cristal bleu taillé et en partie satiné à motif doré. Marqué d'une étiquette et gravé en bas avec l'inscription 'design P. Dirs'.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 280 -
#107Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#97Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#327Val Saint LambertEen karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 40 / 50
Similar lots by type
-
#547Een lot geslepen kristallen glazen, model Val Saint Lambert, bestaande uit 12 borrelglaasjes, 11 wittewijngazen, 11 wittewijnglazen met groene kelk, 8 rodewijnglazen, en drie champagneglazen.
Lot de verres en cristal taillé, modèle Val Saint Lambert, composé de 12 verres à liqueur, 11 verres à vin blanc, 11 verres à vin blanc avec calice vert, 8 verres à vin rouge, et trois verres à champagne.No longer availableDim. H: 11-19cmEstimate: € 100 / 120 -
#117Val Saint-LambertEen schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#237Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.
Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 220 -
#55Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#297Een paar geslepen kristallen drageoirs.
Paire de dragoirs en cristal taillé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#125“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
"Bateaux de pêche au large". Peinture à l'huile sur panneau. Porte une signature. D’après l'Ecole hollandaise du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#61Val Saint-LambertEen conische vaas met vierkant voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase conique à base carrée en cristal taillé, partiellement coloré bleu clair dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 47,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#679Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#464Maria Innocentia Hummel“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
"Deux anges de l'Avent musiciens". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 172 et 173.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 480 / 550 -
#482“Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 50 / 800 -
#436SabzavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 286 x 190 cmEstimate: € 100 / 150 -
#78Een siervaas van meerkleurig porselein met bloemendecor en gedragen door twee bronzen engeltjes. Onderaan gemerkt.
Un vase ornemental en porcelaine multicolore à décor floral et porté par deux anges en bronze. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673GoebelEen lot biscuit en porselein. Een Yorkshire, twee vinken en twee andere vogels, een konijntje, een egeltje, een groep paddestoelen en een spaarpot in de vorm van een schouwveger. Alle gemerkt.
Lot de biscuit et de porcelaine. Un Yorkshire, deux pinsons et deux autres oiseaux, un lapin, un hérisson, un groupe de champignons et une tirelire en forme de ramoneur. Tous marqués.No longer availableDim. H: 2-12cmEstimate: € 30 / 50 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een Madonna met kind van gepolychromeerd en verguld terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100

