Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique, 84/957. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Val Saint Lambert

Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique, 84/957. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.

Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 'Pièce Unique, 84/957. Très petit éclat sur le bord supérieur.
Dim. h: 22,5 cm
SKU: 2405220095.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #531
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.

    Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225
    Val Saint Lambert

    Een wijnglas en een miniatuur vaas van geslepen kristal, beide versierd met verguld decor in een fries. Het vaasje genummerd 103/ 250 en gedateerd 1993. Bijgevoegd een glazen vaas, eveneens met verguld decor.

    Un verre à vin et un vase miniature en cristal taillé, tous deux ornés d'un décor doré en frise. Le vase est numéroté 103/250 et daté 1993. On y joint un vase en verre, également à décor doré.
    No longer available
    Dim. 11, 12 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.

    Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.

    Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35
    Val Saint Lambert

    Een kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.

    Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.

    Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.

    Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.

    Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #197
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187
    Val Saint Lambert

    Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.

    Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #227
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en magentakleurig kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore et magenta. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #167
    Val Saint Lambert

    Een grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #158
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #312
    Val Saint Lambert

    Een lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 60
  • #147
    Val Saint Lambert

    Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.

    Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #137
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en deels gesatineerd blauw kristal met verguld motief. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan met opschrift ‘design P. Dirs’.

    Vase en cristal bleu taillé et en partie satiné à motif doré. Marqué d'une étiquette et gravé en bas avec l'inscription 'design P. Dirs'.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #97
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #252
    Engels

    “Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd

    "Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. Signée
    No longer available
    Dim. 30 cm x 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277
    Val Saint-Lambert

    Een vaas naar art deco voorbeeld van geslepen kristal, in de massa deels paarsrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.

    Un vase d'après l'exemple art déco en cristal taillé, en partie coloré violet-rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #464
    Maria Innocentia Hummel

    “Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.

    "Deux anges de l'Avent musiciens". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 172 et 173.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #553
    Maria Innocentia Hummel

    “To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.

    "Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    L. Schmitz

    “Paardenkar in romantisch landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.

    "Char à cheval dans un paysage romantique". Huile sur toile marouflée. XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 47 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #675

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #692

    Een paar stoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chaises en noyer sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    “De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.

    "Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #210

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,54 ct.
    No longer available
    Dim. 10,37 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #677
    Bouillet Bourdelle

    Een reeks van acht verzilverd metalen onderborden in originele doos.

    Un ensemble de huit plats en métal argenté dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø 27,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #288

    “Koppel met bloemenmand en lammetje”. Een biscuit groep onder baldakijn met strik en glazen kraaltjes. Als lampenvoetje.

    "Couple avec panier de fleurs et agneau". Un groupe en biscuit sous dais avec noeud et perles de verre. Comme pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #368

    “Het druivenpersen”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit.

    « Le pressurage du raisin ». Un groupe de biscuit italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More