Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Schilfers aan de voet.

Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Schilfers aan de voet.

Un vase en cristal taillé vert et incolore. Eclats au pied.
Dim. h: 29 cm
SKU: 1505180359.
Category: Kristal.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #359
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #739

    Een glazenservies van rood kristal. Verschillende modellen, 32 stuks.

    Un service à verres en cristal rouge. Différents modèles, 32 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #623
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, kleurloos en groen gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met etiket.

    Un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #641
    Val St. Lambert

    Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #621
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #613
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #612

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met drie grote en twee kleine glazen.

    Carafe en cristal taillé incolore accompagnée de trois grands et deux petits verres.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #732
    Val St. Lambert

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et rouge. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. ø: 31,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #117

    Een paar vazen op voet van kleurloos kristal met een vijf-traansmotief.

    Paire de vases sur piédouche en cristal incolore à motif aux cinq larmes.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 160 / 200
  • #643
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #608
    Val St. Lambert

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #409

    Een lot kristallen glazen bestaande uit water- , wijn- en champagne-glazen.

    Un lot de verres en cristal comprenant des verres à eau, des verres à vin et des verres à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een vaas van geslepen kleurloos en purper kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.

    Paire de vases en cristal bleu sur piédouche incolore décorés de gravures.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #753

    Een lot kristal, bestaande uit een gekleurde lampenvoet, een kleurloze dubbele kandelaar en een schaaltje. De eerste twee eerste gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Venetiaans.

    Un lot de cristal, comprenant un pied de lampe de couleur, un chandelier double incolore et une coupelle. Les deux premiers portent la marque Val St. Lambert, le dernier est vénitien.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #779

    Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een inktpot, een bolle vaas en een art deco parfumfles.

    Un lot divers en cristal, comprenant un pot à encre, un vase sphérique et une bouteille à parfum art déco.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #397
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal.

    Un pied de lampe en cristal rose.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #695

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.

    Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een karaf en zes gekleurde glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Op presentatiespiegel.

    Carafe et six verres colorés en cristal taillé de différentes couleurs. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #187

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #772
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal en een vaas op voet van kleurloos en groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et rouge et un vase sur pied en cristal incolore et vert. Tout deux portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #594
    Bayel, France

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #96

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #605

    Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.

    Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 92 x 130 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159
    Robert van Cauwenberghe
    Period: 1905 - 1985

    “Stilleven met kruik, perziken, krab, vis en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cruche, pêches, crabe, poissons et oignons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 54 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #447

    “L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.

    “L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.

    Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 117 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #253

    Een kasteeltafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.

    Une petite table de château à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1

    Een asbak en een lampje van gesculpteerd albast, beide versierd met vogels met glazen oogjes.

    Cendrier et lampe en albâtre sculpté, les deux décorés d’oiseaux aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #655

    Twee moderne wandtapijten.

    Deux tapisseries modernes.
    No longer available
    Dim. 115 x 140, 100 x 150
    Estimate: € 120 / 200
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #228

    Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.

    Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #19
    Gustave Van Steenwegen
    Period: 1905-1986

    “Zeilboot op de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Voilier sur l’Escaut”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700

    Een art nouveau wandelstok van zwartgelakt hout met een zilveren handvat, versierd met een gegraveerd en geniëlleerd decor van een jonge vrouw met bloemen. Initialen ‘EP’ en datum 1953 - 1903. Merken onleesbaar.

    Une canne Art Nouveau en bois laqué noir avec une poignée en argent, décor gravé et niellé d’une jeune femme et fleurs. Initiales ‘EP’ et date 1953-1903. Marque illisible.
    No longer available
    Dim. l: 89 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More