Other lots by Val St. Lambert
-
#438Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60/100 -
#463Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#98Val St. Lambert
Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.
Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#373Val St. Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 35/50
Similar lots by type
-
#411
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/80 -
#233A. Lanternier & C°, Limoges
Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.
Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/No longer availableEstimate: € 200/240 -
#483
Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#761Val Saint-Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.
Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80/120 -
#803
Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#453
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#261Val Saint-Lambert
Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.
Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60/80 -
#431
Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).
Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#831
Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.
Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 30/40 -
#231
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#421Lofty Crystal & Crystal
Een tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.
Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#794Vernu
“Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#375
Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#251
“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#36
Een rond gebeeldhouwd salontafeltje met vier leeuwenpootjes en met een glazen blad.
Table de salon ronde sculptée sur quatre pieds griffes et avec tablette en verre.No longer availableDim. h: 60 cm Ø: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#770
Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#197Richard AuriliPeriod: 1813-1914
“Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
“Lionne”. Sculpture en terre cuite patinée. Signée.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 320/350 -
#390
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#462
Een lot van zes kandelaars van glas een kwikzilver.
Lot de six candélabres en verre et mercure.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#627
Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500/700 -
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#132
“Iove fulmin, de woede van Jupiter”. Een gravure van Schelte Bolswert naar een werk van Peter Paul Rubens, op twee pagina’s. Lichte vochtschade.
“Iove fulmin, le rage de Jupiter”. Gravure par Schelte Bolswert d’après Rubens, sur deux pages. Taches d’humidité.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#838
Art deco hoofdje in profiel. Messing op marmeren voet.
Tête art déco en profil. Laiton sur base en marbre.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 30/40