Other lots by Val Saint Lambert
-
#685Val Saint Lambert
Een lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.
Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.No longer availableDim. H: 5-10cmEstimate: € 40/50 -
#679Val Saint Lambert
Een grote coupe “Parisiana” van rood en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 200/240 -
#687Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#337Val Saint Lambert
Een grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.
Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#351Val Saint Lambert
Een havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.
Un faucon et un presse-papiers en cristal incolore taillé. On y ajoute une coquille de Saint Louis.No longer availableDim. H: 5-18 cmEstimate: € 60/80 -
#251Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal op messingen voet. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore sur une base en laiton. Marqué d'un autocollant.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/65 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240 -
#7Val Saint Lambert
Een blauw en paars vaasje van gegoten kristal.
Un vase bleu et violet en cristal coulé.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#533
Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.
Lot de six carafes en cristal coloré.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#348
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50/70 -
#41
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/240 -
#362Daum, France
Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.
Un canard et un écureuil de cristal incolore.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 45/55 -
#672Val Saint-Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 18,5 & 20,5 cmEstimate: € 200/300 -
#689Val Saint-Lambert
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.No longer availableDim. H: 3-23cmEstimate: € 60/100 -
#198
Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.
Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.No longer availableDim. h: 26,5 Ø: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#531
Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.
Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.No longer availableDim. h: 13, 34 & 38 cmEstimate: € 80/100 -
#527
Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableDim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#690
Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.
Suite de quatre chaises en acajou, joliment recouvertes. Travail anglais.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 60/100 -
#684
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#623
Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.No longer availableDim. h: 40,5 & 41,5 cmEstimate: € 100/150 -
#692
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableDim. Fluiten: 45cmEmmer: 20cmEstimate: € 80/120 -
#331
Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50/60 -
#588
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.
Vase en cristal taillé et doublé rouge sur une base en métal argenté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 250/400 -
#347
Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/80 -
#137Val Saint Lambert.
Een coupe op voet van robijnkleurig gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe sur pied en cristal doublé et taillé couleur rubis. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø: 27 cmEstimate: € 320/380
Other lots in this auction
-
#516
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#344
Twee hoornvormige soliflorevaasjes van geblazen en met de tang bewerkt glas. Het ene blauw, het andere kleurloos en versierd met goudlak. Langs de stam een kronkelende slang in reliëf. Omstreeks 1900.
Deux vases soliflores en forme de corne en verre soufflé travaillé à la pince. L'un bleu, l'autre incolore et décoré de laque d'or. Le long du tronc un serpent sinueux en relief. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80/120 -
#471
Een Indisch wapen in schede en met houder, versierd met parelmoer. Karnataka.
Une arme indienne en fourreau et avec étui, décorée de nacre. Karnataka.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/120 -
#549
“Herderskoppel met kudde bij de stal”. Olieoverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuws.
"Couple de bergers avec troupeau à l'étable". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 250/400 -
#83
Een arend van gepatineerd terracotta op zwart marmeren voetstuk.
Un aigle en terre cuite patinée sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#427
Een paar borden van Imariporselein met gelobde rand, versierd met een decor van bloemen en konijntjes in de vleugel en een bloemenvaas in het plat.
Une paire d'assiettes en porcelaine d'Imari à bord lobé, à décor de fleurs et lapins dans l'aile et d'un vase fleuri au centre.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#632
“Abstract”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Abstrait". Encre sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 14 x 18,5 cmEstimate: € 200/240 -
#136
Een tweeledig eikenhouten meubel in Naamse stijl met twee keer twee gemoulureerde paneeldeuren.
Un meuble en deux parties en chêne de style namurois avec deux portes à panneaux moulurés.No longer availableDim. 223 x 127 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#303
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#158
Een tafelklok in Lodewijk XV stijl. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule de table de style Louis XV. Complet avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/140 -
#299Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue d'Anvers depuis la rive gauche". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#308
Een reeks van vier XIXe eeuwse aardewerken maatbekers met tinnen klep. Drie deksels los.
Un ensemble de quatre mesures en faïence du XIXe siècle avec couvercles en étain. Trois couvercles détachés.No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 50/80