Other lots in this auction
-
#432Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Femme assise. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#358Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Geconserveerde liefde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2013.
Amour préservé. Huile sur toile. Signée et datée 2013.No longer availableDim. 57 x 66 cmEstimate: € 250 / 350 -
#266
Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.
Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.No longer availableDim. h: 40 & 50 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 60 -
#546Kirman
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 360 x 275 cmEstimate: € 200 / 300 -
#77Oswald
Een vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.
Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.
Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#71
Een klokstel uit onyx en marmer, art deco stijl.
Une horloge d'onyx et de marbre, de style art déco.No longer availableDim. 22 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228
Een paar gegoten betonnen muurconsoletjes in de vorm van druiventrossen.
Paire de consoles en béton moulé en forme de grappes de raisins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419Armand Petré
“Portret van Moshe Dayan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de Moshe Dayan. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637
Een antieke gelakte Chinees rieten lunchbox. Beschadigingen aan de lak.
Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Chine. Peinture endommagée.No longer availableDim. Ø: 21 cm; h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#272
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.No longer availableEstimate: € 30 / 35