Other lots by Val St. Lambert
Similar lots by type
-
#263
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#580Lalique, France
Een vaas van deels gesatineerd kristal met een decor van vogels. Gemerkt.
Vase en cristal partiellement satiné à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 420 / 440 -
#495Lalique, France
Een vogeltje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Petit oiseau en cristal incolore satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#679Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“De stal”. Potlood op papier. Met papierstempel.
“L’écurie”. Crayon sur papier. Avec cachet.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#825
Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#111
Een tafelklok van hout met vergulde metalen versierselen. Engelse stijl.
Pendule de table en bois aux ornements en métal doré. Style anglais.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608
Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#515
Een tweeledige buffetkast in Louis-Philippestijl van mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel en bovenaan twee gevitreerde deuren met gesculpteerde versieringen.
Buffet à deux corps de style Louis-Philippe en placage d’acajou. Le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées aux motifs sculptés.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 250 / 400 -
#721
Een gesculpteerde slagtand met een rij olifantjes. Eerste helft XXste eeuw. Plus vier diverse.
Défense sculpté présentant une rangée de petits éléphants. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons quatre pièces diverses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#227
Een avondtasje van zilveren maliën. Binnenin een bijpassend zilveren geldbeursje. 830‰.
Sac de soir aux maillons en argent. A l’intérieur une petite bourse en argent 830‰.No longer availableDim. 295,24 gr zilverEstimate: € 80 / 100 -
#486Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#287
Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50 / 60 -
#98
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35 / 45