Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

Vase en cristal taillé, coloré vert dans la masse. Avec griffe.
Dim. h: 25 cm
SKU: 0702170793.
Category: Kristal.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #793
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #540
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Paire de candélabres en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 130 / 150

Similar lots by type

  • #580
    Lalique, France

    Een vaas van deels gesatineerd kristal met een decor van vogels. Gemerkt.

    Vase en cristal partiellement satiné à décor d’oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #263

    Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.

    Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #495
    Lalique, France

    Een vogeltje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Petit oiseau en cristal incolore satiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #172
    Edmond Verstraeten
    Period: 1870 - 1956

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #553

    Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een vogel in een bloeiende struik in het decor.

    Bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un oiseau dans un arbuste en fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #358

    Een paar messingen schijfkandelaars.

    Paire de bougeoirs aux disques en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536
    Mori Yomoud

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 330 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #832

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #493

    Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Bouddha assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #613

    Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.

    Coupe couverte en porcelaine de Chine à décor d’un fruit.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #767

    Een kleine opgezette schildpad.

    Petite tortue empaillée. Accidents.
    No longer available
    Dim. l: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #465

    Een Maleisisch kromzwaard met lederen schede.

    Cimeterre malaysienne et son fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #148

    Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.

    Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #464
    Vlaamse School

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More