Other lots by Val St. Lambert
-
#591Val St. LambertEen grote vaas en een vaasje op voet van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Allebei gemerkt onderaan.
Grand vase et petit vase sur piédouche en cristal taillé colorés mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#597Val St. LambertEen langgerekte vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase allongé en cristal incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#334Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h:Estimate: € 100 / 180 -
#397Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#418Val St. LambertEen vaas en een bonbonnière van geslepen kristal, oranje gekleurd in de massa.
Vase et bonbonnière en cristal taillé coloré orange dans la masse.No longer availableDim. H.14 & H. 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Val St. LambertEen vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.
Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#391Val St. LambertEen lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.
Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#388Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140 / 200 -
#3Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal en een groene uit de jaren ‘50. Beiden gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et un autre coloré vert dans la masse. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#368Val St. LambertEen kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#363Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140
Similar lots by type
-
#327Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.
Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#427Een lot kristal met amberkleurige accenten, bestaande uit een asbak, een vaas en een coupe.
Lot de cristaux aux accents de couleur ambre comprenant un cendrier, un vase et une coupe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#273Val Saint-LambertEen vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.
Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#61Val. St. LambertEen vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Een karaf en een vaas op voet van geslepen kristal, resp. groen en mauve gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Carafe et vase sur piédouche en cristal taillé respectivement coloré vert et mauve dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 42 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Een langgerekte schaal van kleurloos kristal. Schilfer onderaan.
Coupe allongée en cristal in colore. Eclat à la base.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 30 / 40 -
#412Een lot glas en kristal, bestaande uit een bruinrode en een blauwe vaas van kristal, een kleurloos karafje met vier glaasjes en een blauw glazen karafje.
Lot de verres et de cristaux comprenant un vase rouge-brun et un vase bleu en cristal, un carafon incolore à quatre gouttes et un carafon en verre bleu.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#398Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een mand, een peervormige dekseldoos, een coupe op voet en een kandelaar.
Lot de cristal incolore comprenant une corbeille, une boîte couvert en forme de poire, une coupe sur piédouche et un candélabre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#380Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#278Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland, XIXe eeuw.
Encrier en cristal taillé incolore. Irlande, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 85 / 100 -
#413Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.
Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#392Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#384Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een driehoekig schaaltje, asbak en vaasje, een cognacglas, een coupe, twee grote en twee kleine vaasjes en een vaasje op voet. Grotendeels gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un petit plat triangulaire, un cendrier et un vase, un verre à cognac, une coupe, deux grands et deux petits vases et un petit vase sur piédouche. En grande partie par Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#64Roland De Winter“Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 65 / 75 -
#304WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op plateau van verzilverd metaal. We voegen er een tweede verzilverd metalen dienblad van Christofle aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces sur plateau en métal argenté. Nous ajoutons un plateau supplémentaire de Christofle.No longer availableEstimate: € 100 / 1230 -
#71Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.
Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#18Twee messingen handbellen. XIXe eeuw.
Deux cloches en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#234Emmanuel Noterman“Het dierenfestijn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le festin des animaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 100 / 180 -
#361Een lot glaswerk, bestaande uit twee kleurloze vazen, waarvan één met vergulde stippen en een bolle vaas van zwart glas met een grijs decor.
Lot de verres comprenant deux vases incolores dont un aux pointes dorées et un vase sphérique en verre noir à décor gris.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#607Een paar balustervazen van ivoor en been met een gesculpteerd decor van trainende jongens op de buik en aan de zijkant met twee olifanten met ringen. Chinees werk.
Paire de vases balustres en ivoire et os à décor sculpté de gamins sportifs sur la panse. Anses en forme de têtes d’éléphants aux anneaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121BuragoEen serie van vier oldtimers. Schaal 1/18. Een Mercedes Roadster ‘36, een Bugatti ‘34, een Alfa Romeo Monza ‘34 en een Alfa Romeo Spider ‘32.
Suite de quatre voitures miniatures. Echelle 1/18. Une Mercedes Roadster ‘36, une Bugatti ‘34, une Alfa Romeo Monza ‘34 et une Alfa Romeo Spider ‘32.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#435Twee halssnoeren van zwarte koraal.
Deux colliers en corail noir.No longer availableEstimate: € 50 / 100

