Similar lots by type
-
#297
Een lot van vijftien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Lot de quinze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Probablement Val St-Lambert mais sans marques.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#387
Een grote en een kleine vaas van kleurloos Boheems kristal. De eerste met koperen montuur en op arduinen sokkel.
Un grand et un petit vase en cristal de Bohème incolore. Le premier à monture en cuivre et sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 en 21 cmEstimate: € 40/60 -
#389
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.
Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#741
Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.
Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 40/60 -
#22Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.
Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#83Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#390
Een nertsmantel en twee bontkragen.
Manteau en vison et deux cols en fourrure.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#237Val St Lambert
Een konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.
Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.No longer availableDim. H. 30,5 & 41,5 cmEstimate: € 50/80 -
#367Lalique
Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220/260 -
#639Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.
Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#28
Een karaf van kleurloos geslepen kristal.
Carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#26
Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200/300 -
#303Val St. Lambert
Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#213Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.
Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#640
Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#101Val St. lambert
Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.
Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#73
Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 30 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#51Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.
Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#103Lalique, France
Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#407Val St. Lambert
Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.
Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#328Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#207
Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.
Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#246
Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.
Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#598
Een achtkantig bord van Imariporselein. Begin XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. Début du XIXe siècle. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#426
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42/48 -
#57Pierre Cardin
Een handtas van zwart en rood leder.
Sac à main en cuir rouge et noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150/180 -
#683
Een lot van zeven verschillende Afrikaanse wapens.
Lot de sept armes africaines diverses.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#612Edgar Tytgat
“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
“La joie d’été”. Litho. Signée et numérotée 11/200 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#654A. Van Nieuwenhove
“St. Michel terrassant le démon”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“St. Michel terrassant le démon”. Gouache sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 90/110 -
#421
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#658
“Guan Yu”. Een Chinees beeldje van brons.
“Guan Yu”. Statuette chinoise en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#2Warmink
Een kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80/120 -
#372Theodoor Verstraete
“Zittende man”. Tekening in potlood op papier. Gesigneerd.
“Homme assis”. Dessin en crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#526
Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80/120