Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. Gemerkt.

Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque.
Dim. h: 20 cm
SKU: 2011180013.
Category: Kristal.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #13
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #795
    Val St. Lambert

    “Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.

    ”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #781
    Val St. Lambert

    Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.

    Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #764
    Val St. Lambert

    Zes onderleggers van kleurloos kristal met gesatineerde afbeeldingen van vogels. In origineel etui.

    Six sous-verres en cristal incolore avec des images satinées d’oiseaux. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #783
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt. Kleine schilfer bovenaan.

    Un vase Art Déco en cristal bleu et incolore taillé . Pas de marque. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #396
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige kleurloze asbak en een vaasje van geslepen kristal. Het tweede gemerkt.

    Un cendrier hexagonal incolore et un vase en cristal taillé. Celui-ci porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 en h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #383
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.

    Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.

    Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 & 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.

    Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #7
    Val St. Lambert

    Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.

    Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63
    Val St. Lambert

    Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

    Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 39 cm
    Estimate: € 60 / 100

Similar lots by type

  • #763

    Zes tumblerglazen van kleurloos kristal van Sèvres. Gemerkt. Vij in originele doosjes.

    Six verres ‘tumbler’ en cristal incolore de Sèvres. Marques. Cinq verres dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #788
    Swarovski

    Twee schelpen en een zeester van geslepen kleurloos kristal.

    Une étoile de mer et deux coquillages en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. 4,5 - 5,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #375

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een lot van drie karaffen in kristal.

    Un lot de trois carafes en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #430

    Een lot geslepen blauw Boheems kristal, bestaande uit een bolle vaas, een kelkvaas, een coupe op voet, een vaas op voet, een bonbonnière, een mandje en een fruitschaal.

    Un lot de cristal de Bohème bleu taillé, comprenant un vase sphérique, un vase calice, une coupe sur pied, un vase sur pied, une bonbonnière, un panier et une coupe à fruits.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #390

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #147

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six bras, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #397

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #769

    Een kleine sac à perles luchter.

    Petit sac à perles.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #440

    Een vaasje en een fluitvaasje op voet van kleurloos kristal. Het eerste met een gesatineerd decor van een vrouwelijk naakt. Beide gemerkt onderaan.

    Un petit vase et un vase flûte sur pied en cristal incolore. Le premier au décor satiné d’un nu féminin. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #258
    Val Saint-Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos en gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine et avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #700
    Swarovski

    “De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.

    ”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #705
    Swarovski

    “Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.

    ”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #410
    Val St. Lambert.

    Een reeks van drie kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Model Heidelberg.

    Une série de trois candélabres en cristal incolore taillé. Modèle Heidelberg.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #399

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55

Other lots in this auction

  • #175
    Cobana

    Een horloge met een 18 karaats geelgouden kast en met zwart lederen bandje.

    Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir noir.
    No longer available
    Dim. 28,12 g Bruto
    Estimate: € 200 / 240
  • #622
    Lea D’Huyvetter

    “Vissers te Oostende”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Pêcheurs à Ostende”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø:16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #52
    Dolf Van Roy

    “Stilleven met porselein”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan.

    ”Nature morte, porcelaine”. Huile sur toile. Signée au dessus à gauche.
    No longer available
    Dim. 28 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #584

    “Compositie.” Acryl op papier. Draagt handtekening in potlood: “ Gleizes”.

    ”Composition”. Acrylique sur papier. Signature au crayon: ‘ Gleizes’.
    No longer available
    Dim. 50 x 37,5 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #303

    Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.

    Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.
    No longer available
    Dim. L 39 cm; B: 29 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #252
    Tuur De Rijbel

    “De maaier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”le faucheur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #176

    Een Victoriaanse vitrine in Chippendalestijl, versierd met marquetterie.

    Une vitrine Victorienne, style Chippendale, décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 152 x 112 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #519
    Vlaamse School XIXde eeuw

    “Madonna en Kind”. Olieverf op paneel.

    ”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #588

    Een hoge secretaire van gefineerd hout met een klapblad. Onderaan vier laden en bovenaan een lade en een wit marmeren blad.

    Un secrétaire haut à abattant en bois de placage. En dessous se trouvent quatre tiroirs et au dessus une tablette en marbre blanc et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 140 x 74 x 49 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #102
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More