Similar lots by type
-
#450
Een art deco vaas van Booms glas met een geëtst decor.
Vase art déco en verre de boom à décor doré et à l’eau-forte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#677
Een vaasje van Booms glas met een tinnen bloemendecor.
Un vase en verre de Boom avec décor fleuri en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#21
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#455
Een art deco vaas van geel glas met een bloemenmotief.
Vase art déco en verre jaune à motif de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#144
“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399
Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#451
Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#73
Een schenkkan van kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Une verseuse en cristal incolore. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#151
Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.
Un vase en verre avec décor gravé de feuillage. Signé “Muller Frères”.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956
Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#374
Een ivoren Christusbeeld op zwart houten kruis. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Un Crucifix en ivoire sur une croix en bois noir. Oeuvre africaine. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#694Val St. Lambert
Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#577
Een voorstelling van Avalokite vara met veertien armen van donkergepatineerd brons.
Statuette en bronze à patine foncée représentant Avalokitesvara à quatorze bras.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#285
Collectie medailles en décoraties in een ladenkastje.
Collection de médailles et de décorations dans un petit meuble aux tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#795
Een paar metalen mallen voor importzegels van de NV West-Indische Compagnie.
Deux moules à cachets d’importation de la S.A. Compagnie des Indes Occidentale.No longer availableDim. 12 x 21 & 21 x 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398
Drie dozen met inhoud: één art deco van roodbruin bakeliet met op het deksel: Bonbons Martougin, één van blik met “Milady Assorted Toffee van Waller & Hartley Ltd, Blackpool” met op het deksel een reproductie van “Nature” door Thomas Lawrence en één van gedreven verzilverd metaal met rozenmotief (waarin 12 verzilverd metalen mokkalepeltjes). In de andere dozen: doosjes, scapulieren, aanstekers, paternosters, miniaturen enz. enz.
Trois boites avec contenu: une boite art déco en bakélite avec “Bonbons Martougin” sur le couvercle, une boîte “Milady Assorted Toffee” de “Waller & Hartley Ltd, Blackpool” avec sur le couvercle une reproduction de “Nature” par Thomas Lawrence, et une boite en métal argenté repoussé à motif de roses contenant 12 cuillères à moka. Dans les autres boites se trouvent divers objets tels que: briquets, chapelets, miniatures, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#568
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 180 -
#25
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende te herstellen broche in filigraanwerk en bezet met pareltjes.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et broche assorti (à réparer) en filigrane et serties de perles.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 200 / 250 -
#298Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#182Jules HereauPeriod: 1839 - 1879
“Landschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec vaches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 76 cmEstimate: € 250 / 350 -
#463
Een Chinees porseleinen vaasje gedecoreerd met figuren gemonteerd als lamp.
Un vase en porcelaine chinoise montée en lampe.No longer availableEstimate: € 30 / 50