Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van groen en blauw geslepen kristal. Schilfer aan de rand.

Een vaas van groen en blauw geslepen kristal. Schilfer aan de rand.

Vase en cristal taillé vert et bleu. Petit éclat au bord.
Online only
Dim. h: 19 cm
SKU: 3008170009.
Category: Kristal.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #9
Estimate: € 10 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #168

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #25

    Twee mandjes van geslepen kleurloos kristal.

    Deux corbeilles en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 14 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #171

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #143
    Val St. Lambert

    Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 22,5 en 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #172
    Daum, France

    Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #103

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #7
    Kodak film

    “Six-20 target hawk-eye”. Een oude camera in lederen etui. Omstreeks 1933.

    “Six-20 target hawk-eye”. Caméra ancienne dans son étui en cuir. Vers 1933.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Accordeonist van polychroom porselein. Achteraan merk van Rudolstadt.

    Accordéoniste en porcelaine polychrome. Marque au verso: Rudolstadt.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #35

    Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.

    Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #73

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #84

    Een lot van vier ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs door Guiget.

    Lot de quatre gravures colorées du XIXe siècle aux vues sur Paris par Guiget.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    Een boekenrekje, versierd met twee gesculpteerde beren en een derde gesculpteerd beertje met een messingen recipiënt. Zwarte woud. Beschadiging aan een pootje van het tweede.

    Planche à livres décorée de deux ours et un petit ours en bois sculpté formant bougeoir à bobèche en laiton (accident à un pied). Travail de la Forêt Noire .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #75

    “Choucas Chauve”; “Oye à Duvet”; Pluvier à collier” & “Aigle des grandes Indes”. Vier oude gravures door Martinet.

    “Choucas Chauve”; “Oye à Duvet”; Pluvier à collier” & “Aigle des grandes Indes”. Quatre anciennes gravures par Martinet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #54
    Ant. La Hache

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #158

    Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.

    Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een lot van vijf lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong.

    Lot de cinq cadres en placage de ronce aux vues sur Hong Kong.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #122

    Een siervaasje en -flesje van meerkleurig en verguld porselein. Het eerste versierd met engeltjes en vogeltjes in hoogreliëf, het tweede met bloemen. Het eerste gemerkt maar op meerdere plaatsen beschadigd.

    Vase et flacon décoratifs en porcelaine polychrome et dorée. Le premier décoré d’angelots et d’oiseaux en relief, avec marque et plusieurs accidents, le second aux fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More