Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Val St. Lambert

Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.

Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.
Dim. H: 30 cm
SKU: 2210190377.
Category: Kristal.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368
    Val St. Lambert

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #403
    Val St. Lambert

    Een geslepen kristallen coupe, blauw in de massa met gekartelde rand.

    Une coupe en cristal taillé, bleu dans la masse et rebord dentelé.
    No longer available
    Dim. H: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #41
    Val St. Lambert

    Een vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More