Similar lots by type
-
#721
Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
Tête en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#318
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte à verre polychrome dans le style Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55/65 -
#328
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano, versierd met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre rouge dans le style Murano, décor mirafiore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55/65 -
#8
Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.
Un lot varié de cristal incolore et jaune et de verre.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
Une girandole à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#300
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1,11 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,11 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,13 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1000/1200 -
#213Constantin Louis Detouche
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300 -
#622Aimé Van BelleghemPeriod: 1922-1996
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 240/300 -
#9
Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#73
Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.No longer availableDim. L: 77 & 150 cmEstimate: € 80/100 -
#468
Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#345Cartier
Een lot van drie stuks kleine lederwaren in bordeaux. Lichte slijtage aan de kaarthouder.
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#82
Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.No longer availableDim. ± 23 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#249
Een uit twaalf tegels opgebouwde zonnewijzer in houten kader. Vermoedelijk Portugees.
Douze carreaux formant cadran solaire dans un cadre en bois. Probablement portugais.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#234
Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#168
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.No longer availableEstimate: € 150/200